Medinė mentelė „Ąžuolo kubas 3D"

15,99 €
Su PVM

Medinė mentelė „Ąžuolo kubas 3D" - tai stilingas, išskirtinio trimačio dizaino, rankų darbo virtuvės reikmuo, pagamintas iš ąžuolo medienos. Rankenėlė papuošta trimačio vaizdo ornamentu iš smulkių ąžuolo, raudonmedžio ir klevo detalių. Toks vaizdas išgaunamas skirtingų medienos atspalvių pagalba. Ši mentelė ne tik miela akiai ir maloni liesti. Ji gali tapti puikia jūsų pagalbininke šeimininkaujant ir gaminant maistą.

Išmatavimai: 22 cm x 6 cm.

Mediena: ąžuolas, klevas, raudonmedis.

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Medinė mentelė „Ąžuolo kubas 3D" - tai ne tik praktiškas ir patogus maisto gaminimo įrankis, bet ir daili, stilingų namų interjero detalė. Pagaminta iš kokybiškos ir tvirtos medienos, ji tarnaus jums ilgus metus. Naudodami šią mentelę nesunkiai prailginsite ir savo keptuvių bei puodų tarnavimo laiką, apsaugodami juos nuo subraižymo ir paviršiaus pažeidimo. 

Priežiūra: medinę mentelę lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama ją plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama mentelės paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie 3D medinių gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

0023

Customers who bought this product: