Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Kvapai automobiliams

Aktyvūs filtrai

 • Kvapas automobiliams „Čili ir...

  6,70 €

  Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ – tai juodos spalvos, puošnaus dizaino kvepianti kortelė, puošta blizgiomis ir matinėmis geometrinėmis figūromis. Ji sukurta Lietuvoje, o pagaminta Italijoje. Kvepianti kortelė skirta automobiliui, drabužinei ar bet kuriai kitai vietai, kuriai norisi suteikti išskirtinumo. Jos aromatas pripildys mažas erdves pozityvumo ir teigiamos energijos. 

  Kvapo natos: apelsinas, cinamonas, imbieras, verbena, raudonmedis, obuolys. Kvapo kilmė – Prancūzija.

  Kvapo garavimo trukmė: 45 dienos

  Svoris: 20 g

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ pakabinamas spalvinga atlasine juostele, leidžiančia patogiai pakabinti kortelę bet kurioje vietoje.

 • Kvapas automobiliams „Kubos...

  6,70 €

  Kvapas automobiliams „Kubos šėlsmas“ – tai juodos spalvos, puošnaus dizaino kvepianti kortelė, puošta blizgiomis ir matinėmis geometrinėmis figūromis. Ji sukurta Lietuvoje, o pagaminta Italijoje. Kvepianti kortelė skirta automobiliui, drabužinei ar bet kuriai kitai vietai, kuriai norisi suteikti išskirtinumo. Jos aromatas pripildys mažas erdves šelmiškumo dvelksmo.

  Kvapo natos: romas, tabakas, kietis, kvapusis šalavijas, muskusas, medus, mediena, kumarinas.

  Kvapo garavimo trukmė: 45 dienos

  Svoris: 20 g

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kvapas automobiliams „Kubos šėlsmas“ pakabinamas atlasine juostele, leidžiančia patogiai pakabinti kortelę bet kurioje vietoje.

 • Kvapas automobiliams „Santalas“

  6,70 €

  Kvapas automobiliams „Santalas“ – tai juodos spalvos, puošnaus dizaino kvepianti kortelė, puošta blizgiomis ir matinėmis geometrinėmis figūromis. Ji sukurta Lietuvoje, o pagaminta Italijoje. Kvepianti kortelė skirta automobiliui, drabužinei ar bet kuriai kitai vietai, kuriai norisi suteikti išskirtinumo. Jos aromatas pripildys mažas erdves prabangos dvelksmo.

  Kvapo natos: santalas, apelsinas, vanilė, rožė, jazminas, tonka pupelės. 

  Kvapo garavimo trukmė: 45 dienos

  Svoris: 20 g

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kvapas automobiliams „Santalas“ pakabinamas atlasine juostele, leidžiančia patogiai pakabinti kortelę bet kurioje vietoje.