Left Banner

Left Banner

Klasikinė pjaustymo lenta

Klasikinė pjaustymo lenta

37,80 €
Su mokesčiais

Klasikinė pjaustymo lenta – tai kokybiškas ir ilgaamžis virtuvės aksesuaras, pagamintas iš uosio medienos. Rankų darbo medinė pjaustymo lenta skirta tiek maisto gaminimui, tiek ir jo patiekimui.  Ji ne tik taps puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks jaukumo bei natūralumo jūsų interjerui.

Išmatavimai: 40 cm x 25 cm x 2 cm.

Mediena: uosis.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Klasikinė pjaustymo lenta padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina medinio gaminio naudojimo laiką. 

Kiekis

Klasikinė pjaustymo lenta – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikine forma ir lengva priežiūra. Medinė pjaustymo lenta pagaminta iš uosio medienos. Ją galima naudoti ir kaip serviravimo padėklą.

Medinė pjaustymo lenta – virtuvės aksesuaras

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lenta gali tapti tiek virtuvės aksesuaru, tiek patogia naudoti pagalbininke. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas ar suteikti aplinkai išskirtinumo. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Klasikinė pjaustymo lenta nereikalauja ypatingos priežiūros. Ją geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus lentos paviršių rekomenduojama ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymui skirtų gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC030
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos