Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lenta muzikaliems

Pjaustymo lenta muzikaliems

37,80 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lenta muzikaliems – tai kokybiškas ir ilgaamžis virtuvės aksesuaras, pagamintas iš uosio medienos. Lentelė yra gitaros formos, papuošta natūralios odos rankena. Ji puikiai tarnaus tiek grojantiems gitara ar kitu muzikos instrumentu, tiek svajojantiems išmokti groti, tiek ir tiems, kuriems išmokti groti nepavyko. Gaminys skirtas maisto gaminimui. Pjaustymo lenta muzikaliems taps ne tik puikia pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks originalumo bei žaismingumo jūsų interjerui.

Išmatavimai: 42 cm x 21 cm x 2 cm.

Mediena: uosis.

Rankena: natūrali oda.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Pjaustymo lenta muzikaliems padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina jos naudojimo laiką. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Pjaustymo lenta muzikaliems – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikine forma ir lengva priežiūra. Ji pagaminta iš klijuotos masyvios uosio medienos. Gitaros forma ir išgraviruoti raštai virtuvės aksesuarui suteikia žaismingumo. Pjaustymo lenta turi elegantišką odinę rankeną, pritvirtinta nerūdijančiais varžtais.

Medinė pjaustymo lenta – virtuvės aksesuaras

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lenta gali tapti dailiu virtuvės aksesuaru. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas, sukurti norimą nuotaiką. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Pjaustymo lenta muzikaliems nereikalauja ypatingos priežiūros. Ją geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama lentos paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymo lentelių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC003
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos