Left Banner

Left Banner

Samanų spalvos vilnoniai siūlai mezgimui

Samanų spalvos vilnoniai siūlai mezgimui

2,90 €
Su mokesčiais

Samanų spalvos vilnoniai siūlai mezgimui – tai 26 mikronų vilnos sluoksna, tinkama nėrimui, mezgimui  rankomis, vėlimui. Puikiai tinka  stambaus mezgimo (angl. chunky knit) gaminiams: pledams, kepurėms, movoms, megztiniams, gyvūnų gultams ir kt. megzti. Megzti galima rankomis be virbalų arba su 30-45 mm virbalais. Padalinus giją į 2 lygias dalis – 20-25 mm virbalais, vąšeliu ar pirštais.

Spalva: samanų

Sudėtis: 100 proc. vilna

Storis: 26 µm

1 kg: apie 52 metrai

Pristatymas: 2-4 d. d.

Visą samanų spalvos siūlų (vilnos sluoksnos) užsakymą gausite viename kamuolyje. Jeigu į krepšelį įsidėsite 1 kg ir 500 g vilnos, gausite vieną kamuolį, sveriantį 1,5 kg. 

Maksimalus kiekis viename kamuolyje – 5 kg. Užsisakius pvz. 7 kg vilnos, gausite du kamuolius:  5 kg ir 2 kg. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, siūlų (vilnos sluoksnos) spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Svoris : 100 g
Kiekis

Paskutinė prekė

Samanų spalvos vilnoniai siūlai mezgimui – vertingi ir paklausūs ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jų panaudojimo galimybių. Iš šių storų vilnonių siūlų galima numegzti tokius gaminius, kurie nustebins ir visko mačiusias mezgėjas. Iš jų pirštais be virbalų galima numegzti tiek kepures ar movas, tiek ir pledus ar pufus svetainei.

Vilna – vienas iš labiausiai vertinamų natūralių pluoštų. Tai lėmė keletas puikių jos savybių: užėjus karščiams, vilnos gaminiai saugo mus nuo kūno temperatūros pakilimo, o kai šalta – neleidžia mums sušalti. Be to, ji apsaugo odą nuo drėgmės, kartu leisdama jai kvėpuoti. Vilnos gaminiai yra neteplūs, mažai glamžosi, o tinkamai prižiūrimi gali būti ir ilgaamžiai.

Kur galima panaudoti samanų spalvos vilnonius siūlus?

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės – puiki interjero detalė, leisianti pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Jeigu norisi greitų ir nebrangiai kainuojančių interjero pokyčių, pradėkite nuo pagalvėlių.

 

Rankų darbo pagalvėlė

Pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų. Samanų spalvos, 40 cm skersmens pagalvėlei reikės 0,5 kg samanų spalvos storų siūlų ir 30 cm skersmens apvalios vidinės pagalvėlės. Jeigu patinka, kad per žalsvas mezginio akis šiek tiek matysis balta vidinė pagalvėlė, ją įsigyti galite čia: https://bit.ly/3XA7zyz

Jeigu vienur kitur matomi baltos vidinės pagalvėlės ruoželiai nepatinka ar netinka prie baldo, ant kurio ketinate įkurdinti dekoratyvinę pagalvėlę, reikėtų vidinę pagalvėlę apsiūti žalsvu audiniu.

Prieš pradėdami megzti, visą reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Samanų spalvos vilnoniai siūlai mezgimui neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 9 akių pynutės. Akies dydis 8 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 7 eiles. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį kryptimi iš vidaus į išorę. Perkiškite siūlą dar kartą per pirmąsias dvi akis, nuo kurių pradėjote. Tai padės pagalvės centre suformuoti dailų, gėlės žiedą primenantį ornamentą. Tada švelniai sutraukite akis kuo arčiau viena kitos. Darbinio siūlo galiuką paslėpkite apsukdami apie vidines mezginio akis ir iš išorės nematomoje vietoje keliolika kartų pabaksnokite sausam vėlimui skirta adata. 

Kitokių spalvų pagalvėlėms siūlus galite išsirinkti iš žemiau esančios mūsų turimų vilnos siūlų spalvų paletės arba paspaudę nuorodą: 

 

Spalvų paletė

Kibkite į darbą ir susikurkite jaukias interjero puošmenas savomis rankomis. Beje, tai ir puiki rankų darbo dovana jums brangiai moteriai bet kuria progaǃ

: SYVSS043
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: