Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lentelė „Lapija”

Pjaustymo lentelė „Lapija”

37,80 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lentelė „Lapija” – tai kokybiškas ir ilgaamžis virtuvės aksesuaras, pagamintas iš uosio medienos. Lentelė papuošta natūralios odos rankenėle. Gaminys skirtas maisto gaminimui. Pjaustymo lentelė „Lapija” ne tik taps puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks jaukumo bei natūralumo jūsų interjerui.

Išmatavimai: 30 cm x 20 cm x 2 cm.

Mediena: uosis.

Rankenėlė: natūrali oda.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Pjaustymo lentelė „Lapija” padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina lentelės naudojimo laiką. 

Kiekis

Pjaustymo lentelė „Lapija” – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikine forma ir lengva priežiūra. Dailiai įterpta natūralios odos rankenėlė lentelei suteikia praktiškumo, o išgraviruoti lapijos fragmentai – puošnumo ir išskirtinumo. 

Medinė pjaustymo lentelė – virtuvės aksesuaras

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lentelė gali tapti tiek virtuvės aksesuaru, tiek patogia naudoti pagalbininke. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas ar suteikti aplinkai išskirtinumo. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Pjaustymo lentelė „Lapija” nereikalauja ypatingos priežiūros. Ją geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentelę lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama lentelės paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymo lentelių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC031
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos