Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Siūtos prekės

Aktyvūs filtrai

  • −10%
  −10%

  Geltonas lankelis ir segtukai...

  11,25 € 12,50 €

  Geltonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas geltona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti geltona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pakuotėje 3 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Raudonas lankelis ir segtukai...

  11,25 € 12,50 €

  Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas raudona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti raudona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pakuotėje 3 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Žalias lankelis ir segtukai...

  11,25 € 12,50 €

  Žalias lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas žalia grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti žalia grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pakuotėje 3 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Segė-kaspinėlis „Trispalvė”

  3,15 € 3,50 €

  Segė-kaspinėlis „Trispalvė” – rankų darbo aksesuaras, pagamintas iš tradicinės tautinės juostos, patvarios ripso juostelės ir užsegimo. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vienas kitam valstybinių švenčių progomis. Ji labai mėgstama užsienyje gyvenančių lietuvių.

  Išmatavimai: 7,5 cm x 3 cm.

  Sudėtis: tradicinė tautinė juosta, grosgrain juostelė, metalinis užsegimas.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Gumytės su kaspinėliu „Trispalvė”

  4,50 € 5,00 €

  Gumytės su kaspinėliu „Trispalvė” – iš tradicinės tautinės juostos kruopščiai pagaminti rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 8 cm x 6 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Sudėtis: tradicinė tautinė juosta, grosgrain juostelė, juodos plaukų gumytės.

  Pakuotėje 2 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Gumytės su kaspinėliu...

  4,95 € 5,50 €

  Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” L – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms storais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, juodos plaukų gumytės.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Pakuotėje 2 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Gumytės su kaspinėliu...

  4,95 € 5,50 €

  Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms plonais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, geltonos spalvos plaukų gumytės.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 2 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen“

  11,69 € 12,99 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen” – rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir kokybiškai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtukų išmatavimai:

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  6 сm x 2,5 cm.

  6 сm x 2,5 cm.

  Segtukų sudėtis: 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti vienspalviais rožiniais kaspinėliais, slinkimą stabdanti medžiaga; 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti dvilapiais kaspinėliais su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumytės skersmuo: 3 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, rožinės plaukų gumytės.

  Pakuotėje 6 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarų rinkinys...

  8,99 € 9,99 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Žvaigždė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Žvaigždė” išmatavimai: 5,5 cm x 4 cm.

  Šešialapio kaspinėlio skersmuo: 7 cm.

  Segtukų sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas šešialapiu kaspinėliu su akso spalvos žvaigždute centre, slinkimą stabdanti medžiaga; 

  1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas aukso spalvos žvaigžde, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumytės skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su aukso spalvos juostele centre, smėlio spalvos plaukų gumytės.

  Pakuotėje 4 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarų rinkinys...

  9,90 € 11,00 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Rožinė LOL lėlė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Rožinė LOL lėlė” išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas rožine grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Garbanėlių ilgis: 9 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš rožinės grosgrain juostelės su žydra juostele centre, žydros garbanėlės, rožinės spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  7,20 € 8,00 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Raudona LOL lėlė“– rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir ryškumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Raudona LOL lėlė“ – išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas raudona grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su sidabro spalvos rutuliukais, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: šešių lapelių kaspinėliai iš raudonos grosgrain juostelės, juodos spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų segtukų rinkinys „Gelsva...

  8,10 € 9,00 €

  Plaukų segtukų rinkinys „Gelsva LOL lėlė“ – tai labai puošnus, rankų darbo plaukų segtukų rinkinys mergaitėms. Segtukai pagaminti iš patvarios ripso juostelės, papuošti tiulio audiniu ir personažu. Tai išskirtinumo ir žaismingumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Gelsva LOL lėlė“ išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko išmatavimai: 

  Skersmuo: 6 cm.

  Storis: 2 cm.

  Segtukų sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas gelsva grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga; 

  1 metalinis segtukas, apklijuotas gelsva grosgrain juostele, papuoštas daugiasluoksniu tiulio audiniu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pakuotėje 2 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  8,10 € 9,00 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Raudonos garbanėlės“ – tai žvilgsnį traukiantis rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys, pagamintas iš aukso spalvos ornamentais dekoruotos grosgrain juostelės. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas raudona grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Garbanėlių ilgis: 9 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš raudonos grosgrain juostelės, raudonos garbanėlės, juodos spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  11,69 € 12,99 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen” – kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir rūpestingai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtukų išmatavimai: 

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  Segtukas „Snaigė“:         4,5 сm x 4 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis:  7 сm x 7 cm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 6 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarai vaikams „Maša“

  13,49 € 14,99 €

  Plaukų aksesuarai vaikams „Maša” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas labai atsakingai ir kruopščiai. Šie plaukų aksesuarai yra tinkami tiek teminėms šventėms, tiek ir kasdieniam naudojimui. Jie suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

  Segtukų išmatavimai: 

  Segtukas „Maša“: 7 сm x 6 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis su tiuliu: 7 сm x 6 cm.

  Segtukas iš tiulio su personažu: 

  Skersmuo: 6 сm.

  Storis: 2 сm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 5 vnt.

  • −10%
  −10%

  Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai“

  14,39 € 15,99 €

  Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir skrupulingai. Ši dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui, suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

  Segtukų išmatavimai: 

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  Segtukas „Žvaigždė“      5,5 сm x 4 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis: 7,5 сm x 7 cm.

  Segtukas iš tiulio: 

  Skersmuo: 6,5 сm.

  Storis: 2 сm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 7 vnt.

  • −10%
  −10%

  Siūta peteliškė „Trispalvė”

  7,20 € 8,00 €

  Siūta peteliškė „Trispalvė” – tai rankomis siūta, triguba trispalvė peteliškė, pagaminta iš puošnios ir blizgios, trijų spalvų satino juostos. Užsegama geltonos spalvos reguliuojamu dirželiu ir metaline sagtele. Tai savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis aksesuaras. Prekė itin tinkama dovanoti valstybinių švenčių progomis. Ji mėgstama užsienyje gyvenančių tautiečių.

  Išmatavimai: 12 cm x 5 cm.

  Sudėtis: satino juosta, reguliuojamas užsegimas, metalinė sagtelė.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ L

  6,29 € 6,99 €

  Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ L – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Tamsiai mėlynos spalvos lininė pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos kilpele.

  Dydis: 27 cm x 16 cm.

  Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Virtuvinė pirštinė „Varliažabtė“

  6,29 € 6,99 €

  Virtuvinė pirštinė „Varliažabtė“ – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Dryžuota raudonos ir lino spalvos pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos „varlės žabtais“ ir kilpele.

  Dydis: 23 cm x 15 cm.

  Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Daiktų dėžė „Linelis“

  22,49 € 24,99 €

  Daiktų dėžė „Linelis“ – tai rankų darbo lininė dėžė įvairiems daiktams laikyti. Ji ne tik praktiškas ir reikalingas daiktas, bet ir puiki jaukių namų interjero detalė. Talpi ir patogi naudoti daiktų dėžė pasiūta iš natūralaus dryžuoto lino audinio ir pagyvinta rausvai dažyto lino apvadais bei rankenėlėmis. 

  Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

  Dydis: 32 cm x 22 cm.

  Sudėtis: 100% linas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Lino rankinė „Olivija“

  19,79 € 21,99 €

  Lino rankinė „Olivija“ – tai rankų darbo lininė rankinė, pasiūta iš dažyto dviejų spalvų lietuviško lino audinio. Tai praktiškas ir stilingas aksesuaras bei jūsų aprangos stilių pagyvinanti detalė. Labiausiai dera prie kasdieniško ir bohemiško aprangos stiliaus. Talpi, patogi naudoti, praktiška ir lengva rankinė taps puikia jūsų laisvalaikio, kelionių ir atostogų kompanione. 

  Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

  Išmatavimai: 48 cm x 31 cm x 12 cm.

  Rankenos ilgis: 55 cm.

  Sudėtis: 100% linas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M

  5,39 € 5,99 €

  Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Tamsiai mėlynos spalvos lininė pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos kilpele.

  Dydis: 24 cm x 13 cm.

  Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Kuprinė moteriai „Linarūtė“

  26,99 € 29,99 €

  Kuprinė moteriai „Linarūtė“ – tai rankų darbo, stilinga ir praktiška lininė kuprinė, kuri reikalui esant, gali virsti rankine.  Pasiūta iš puikiai tarpusavyje derančių dviejų skirtingos faktūros lino audinių, ji atrodo žavi ir patraukli. Tai praktiškas ir stilingas aksesuaras bei jūsų vasarišką aprangos stilių pagyvinanti detalė. Labiausiai dera prie kasdieniško aprangos stiliaus. Talpi, patogi naudoti, praktiška ir lengva kuprinė-rankinė taps puikia jūsų laisvalaikio, kelionių ir atostogų kompanione. 

  Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

  Išmatavimai su prailginimu: 50 cm x 42 cm x 11 cm.

  Išmatavimai be prailginimo: 38 cm x 42 cm x 11 cm.

  Rankenų ilgis (nešiojant kaip rankinę): 50 cm.

  Sudėtis: 100% linas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt. 

  • −10%
  −10%

  Lino krepšys „Linarautis“

  24,29 € 26,99 €

  Lino krepšys „Linarautis“ – tai originalus ir praktiškas, lininis iškylų krepšys. Pasiūtas iš puikiai tarpusavyje derančių trijų skirtingos faktūros lino audinių, jis atrodo stilingai ir patraukliai. O storas silikonizuoto sintepono sluoksnis viduje pasirūpins, kad maistas ir gėrimai išlaikytų reikiamą temperatūrą. Talpus, patogus naudoti, lengvas krepšys taps puikiu pagalbininku jūsų laisvalaikio, kelionių ir atostogų metu.  

  Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

  Išmatavimai su prailginimu: 30 cm x 37 cm x 13 cm.

  Išmatavimai be prailginimo: 17 cm x 37 cm x 13 cm.

  Rankenų ilgis: 33 cm.

  Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje 1 vnt.