Left Banner

Left Banner

 APIE MUS

Sveikiname ir labai džiaugiamės – Jūs atradote nuostabųjį syvas.lt pasaulį!

Kad nereikėtų daugžodžiauti, pirmiausia prašome skirti 6 minutes savo laiko ir labai greitai pajusite bei suprasite, kodėl mūsų rankdarbių pasaulis toks nuostabus 😊 Mes jums viską papasakosime!

Paspauskite šią nuorodą: 👉 http://syvas.lt/syvas.mp4

Štai kodėl mums, besižavintiems baltiškomis tradicijomis, mylintiems tarmes, liaudišką muziką ir papročius, vertinantiems senuosius amatus, tautodailę ir rankų darbo gaminius, pavadinimas syvas.lt taip puikiai tiko!

Tikimės, kad ir Jūsų mintimis jau teka gaivinanti syvų banga ir skatina pasidomėti, kaip visi kartu galime saugoti ir puoselėti tautinį mūsų krašto paveldą.

UNIKALUMAS

Keliaudami po nuostabią syvas.lt parduotuvę surasite megztų gaminių: pirštinių, kojinių, riešinių, žaislų, pledų ir kitų pačių netikėčiausių megztų dalykų. Taip pat galėsite įsigyti mezgimo siūlų ar macrame virvių ir pabandyti kurti unikalius rankdarbius patys! 

Siūtų gaminių lentynoje pas mus karaliauja gaminiai ir aksesuarai iš lino. Tarp jų surasite tautiniais motyvais ir spalvomis puoštų rankdarbių, kurie puikiai tinka lauktuvėms ar svečiams iš užsienio nustebinti bei pradžiuginti.

Mūsų pasididžiavimas – unikalūs ir autentiški austi gaminiai: servetėlės ir stalo takeliai išausti naudojant ne vienoje audėjų kartoje išsaugotą audimo techniką.

Veltos vilnos gaminiai: riešinės ir kepurės ne tik papuoš, bet ir sušildys! Parduotuvėje taip pat galite įsigyti ir vėlimui skirtos vilnos bei priemonių. 

Mes esame unikalūs ir tuo, kad galime jums pasiūlyti vieno seniausių žmonijos amato gaminių – vytinių juostų! Tai puiki dovana vertinantiems mūsų krašto kultūros paveldą ir norintiems prisidėti prie jo išsaugojimo. 

Vuo dabā žemaitėškā...

APLE MUMIS

Sveikėnam ė nuognē džiaugamuos – Jūs atraduot dīvėnūji syvas.lt pasauli!

Ka nerēkėtom daugžuodžiautė, pėrmiausē prašuom skėrtė 6 mėnotas sava čiesa, par kartrou jūs nuognē spierē pajosėt ė parprasėt, dėlkuo mūsa ronkdarbiu pasaulis tuoks nuostabos 😊 Mes jums vėskou papasakuosem!

Paspauskėt šiou nuoroda: 👉 http://syvas.lt/syvas.mp4

Va dėlkuo mums, katrėj mīlam baltėškas tradicėjės, žemaitiu kalba ė lietoviu kalbuos tarmės, liaudėška mozėka ė papruotius, vertėnam senūsius amatus, tautuodailė ė ronku darba gamėnius, ožvardėjėms syvas.lt tēp poikē prėtėka!

Tėkamuos, ka ė Jūsa mintis atgaivėna sīvu banga, katra okatėj pasėduomautė, kāp vėsė kopėtuo galem keravuotė ė puoselietė tautini mūsa krašta pavelda.

ĖŠSKĖRTĖNOMS

Keliaudamė pu nuostabė syvas.lt krautovė rasėt nertū gamėniū: pėrštėniu, žiekiu, rėišiniu, žaislū, pledu ė kėtū patiū netikietiausiu nonertū dalīkieliu. Tēp pat galiesėt nosėpėrktė nierėma siūlu a macrame vėrvieliu bei pamiegintė sava ronkuom kortė ėšskėrtėnė gražoma ronkdarbius! 

Siūtu gamėniū lėntīnuo pas mumis karaliaun gamėnē ė aksesuarā ėš lėna. Tarp anū atrasėt tautėnēs muotīvās ė spalvuoms pastrajītus ronkdarbius, katrėj nuognē štink lauktoviems arba svetems ėš ožsėinė nostebintė bei pradžiugintė.

Mūsa pasėdėdžiavėms – nepakartuojemė ė autentėškė austė gamėnē: servetelės ė stala takelē ėšaustė naudojint ne vėinuo audieju kartuo ėškeravuota audėma teknika.

Veltuos vėlnas gamėnē: rėišėnės ė keporės ne tik pastrajīs, bet ė sošėldīs! Krautovie tēp pat galėt nosėpėrktė ė vielėmou skėrtuos vėlnas bei tam reikalingu priemuoniu. 

Mes esame ėšskėrtėnē ė tou, ka galem jums pasiūluotė vėina ėš seniausiu žmuonėjės amata gamėniū – nuvītū joustu ! Anuos būtom puiki duovėna tėms, katrėj vertėn mūsa krašta kultūras pavelda ė ketėn prėsėdietė pri anuo ėškeravuojėma. 

Su meile, Syvas.lt