Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lenta „Duetas“ L

Pjaustymo lenta „Duetas“ L

54,00 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lenta „Duetas” L – tai kokybiškas, rankų darbo virtuvės aksesuaras, pagamintas iš natūralios uosio medienos. Dvipusė medinė pjaustymo lenta skirta tiek maisto gaminimui, tiek ir jo patiekimui. Ji ne tik taps puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks jaukumo bei išskirtinumo jūsų interjerui.

Išmatavimai: 44 cm x 28 cm x 2 cm.

Mediena: uosis.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Pjaustymo lenta „Duetas” L padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Ruda pjaustymo lentos dalis – tai dažyta uosio mediena. Medieną nudažius ekologiškais, pjaustymo lentelių dažymui tinkančiais dažais, jų paviršius papildomai padengiamas permatomo lako sluoksniu. Riebalinis ir lako sluoksniai apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina medinio gaminio naudojimo laiką. Abi lentos pusės atrodo vienodai.

Kiekis

Pjaustymo lenta „Duetas” L – praktiškas ir tuo pačiu meniškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikine forma ir lengva priežiūra. Medinę pjaustymo lentą galima naudoti ir kaip serviravimo padėklą, ir kaip ant sienos kabančią virtuvės ar baro puošmeną. Jos kampe yra skylutė. Pjaustymo lenta supakuota iš perdirbto kartono pagamintoje dėžutėje. 

Spalvų žaismas ant jūsų stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti ne vieną pjaustymo lentą ar lentelę, kurios paskiriamos skirtingų maisto produktų pjaustymui. Dvispalviai pjaustymo lentos „Duetas” L vaizdai, primenantys kalnus, suteikia savitą žaismingumą bet kuriam stalui ar virtuvei. Ant medinės pjaustymo lentos patiekus maistą, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų sekmadieniniai šeimos pietūs, ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, ši dvipusė pjaustymo lenta-serviravimo padėklas bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, ši pjaustymo lenta lengvai derinama prie įvairaus stiliaus baldų. Kontrastingos spalvos skleidžia savitą pilnatvę, išbaigtumą ir kartu žaismingą savitumą. Kalnų vaizdas tarsi pasakoja jaukią istoriją, kurioje pagrindiniai veikėjai visada laimi, – kad ir kokie išbandymai jų belauktų. 

Medinė pjaustymo lenta „Duetas” – dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla paprasčiausias klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Medinė pjaustymo lenta su kalnų vaizdu, – ir paprasta, ir labai originalu. Ji gali įsilieti į lininių ar megztų staltiesių draugiją namuose sukurdama vis skirtingą nuotaiką, ar savo patrauklumu išsiskirti padėta ant lauko terasos stalo.

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus lentos paviršių rekomenduojama ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymui skirtų gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC034
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos