Left Banner

Left Banner

Padėkliukai „Gėlės žiedas“

Padėkliukai „Gėlės žiedas“

3,03 €
Su mokesčiais

Padėkliukai „Gėlės žiedas“ – tai kokybiški ir dailūs stalo aksesuarai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros. Gėlių žiedai išpjaustyti lazeriu. Galima rinktis iš 4 spalvų. 

Skersmuo: 10 cm 

Storis: 0,3 cm

Spalvos: 4 pasirinkimai –  natūrali (nedažyta), šviesiai ruda (beicas), tamsiai ruda (beicas), pilka (dažai)

Mediena: beržo fanera

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėjė: 1 vnt.

Gamybos terminas: 1-3 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Padėkliukai „Gėlės žiedas“ gaminami 4 neutralių spalvų, kurias nesunkiai priderinsite prie įvairaus dizaino baldų. Šie padėkliukai – jaukiam pabuvimui prie arbatos puodelio su pačiais brangiausiais jums žmonėmis.

Padėkliukų spalvos : Natūrali (nedažyta)
Kiekis

Padėkliukai „Gėlės žiedas“ – dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Mediniai padėkliukai – ir paprasta, ir labai originali dovana. Jie gali draugiškai keistis su lininėmis ar megztomis staltiesėmis ir namuose kurti vis skirtingą nuotaiką.

Žiedų žaismas ant jūsų šventinio stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti staltiesėlių, kuriomis įvairiomis progomis puošiamas stalas. Padėkliukai „Gėlės žiedas“ primenantys žmogaus ir gamtos vienybę, padėti ant staltiesės, suteiks savitą žaismingumą bet kuriam stalui. Ant padėkliukų, pagamintų iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros, padėjus kavos ar arbatos puodukus, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų gimtadienis, vardo diena ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, šie padėkliukai bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, šie 4 skirtingų spalvų padėkliukai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus baldų. Spalvos skleidžia savitą ilgesį, ramybę ir kartu žaismingą savitumą. Gėlių žiedus atvaizduojantys padėkliukai, ant kurių jaukiai garuos šventinė arbata ar kava, nepaliks abejingo nė vieno šventės dalyvio. 

Visus mūsų medinius padėkliukus rasite čia: https://bit.ly/3E3B9p5

: SYVDAP019
Paskubėkite! Tik 8 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: