Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lenta „Duo“

Pjaustymo lenta „Duo“

58,80 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lenta „Duo” – tai funkcionalus ir ilgaamžis virtuvės aksesuaras, pagamintas iš uosio medienos ir nerūdijančio plieno. Rankų darbo medinė pjaustymo lenta skirta maisto gaminimui. Po apačia esantys du nerūdijančio plieno padėklai padės jums vienu metu pjaustomus dviejų rūšių produktus nesunkiai atskirti vieną nuo kito. Tai ne tik nepakeičiama pagalbininkė virtuvėje, bet ir jaukumo bei natūralumo interjerui suteikiantis detalė.

Išmatavimai: 35 cm x 28 cm x 6 cm.

Mediena: uosis.

Padėklai: nerūdijantis plienas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Pjaustymo lenta „Duo” padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina medinio gaminio naudojimo laiką. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Pjaustymo lenta „Duo” – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikiniu dizainu ir lengva priežiūra. Medinė pjaustymo lenta pagaminta iš klijuotos masyvios uosio medienos ir po apačia turi dvi nerūdijančio plieno talpas. Jeigu iki šiol pjaustant skirtingus maisto produktus tekdavo iš indaujos traukti lėkštes ar dubenis jiems sudėti, tai nuo šiol to daryti nebereikės. Tam pasitarnaus nerūdijančio plieno padėklai.

Medinė pjaustymo lenta – virtuvės aksesuaras

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lenta gali tapti tiek virtuvės aksesuaru, tiek patogia naudoti pagalbininke. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas ar suteikti aplinkai išskirtinumo. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Tiek pjaustymo lenta, tiek padėklai nereikalauja ypatingos priežiūros. Juos geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus lentos paviršių rekomenduojama ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymui skirtų gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose

: SYVTUC029
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos