Left Banner

Left Banner

Medinių padėkliukų rinkinys „Lapija“

Medinių padėkliukų rinkinys „Lapija“

16,05 €
Su mokesčiais

Medinių padėkliukų rinkinys „Lapija“ – pagamintas iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros. Rinkinį sudaro 4 padėkliukai. Jie neutralios spalvos ir dera prie įvairaus dizaino baldų. Šis padėkliukų rinkinys – jaukiam pabuvimui prie arbatos puodelio su pačiais brangiausiais jums žmonėmis. 

Skersmuo: 10 cm 

Storis: 0,3 cm

Mediena: beržo fanera

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 4 vnt.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Kiekis

Medinių padėkliukų rinkinys „Lapija“ – dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Mediniai padėkliukai, puošti augalų lapų ornamentais, – ir paprasta, ir labai originalu. Jie gali draugiškai keistis su lininėmis ar megztomis staltiesėmis ir namuose kurti vis skirtingą nuotaiką.

Medinių padėkliukų rinkinys „Lapija“ sudarytas iš 4 vienodo dydžio padėkliukų, – ir žaisminga, ir jausmingai nostalgiška puošmena stalui.

Lapijos žaismas ant jūsų šventinio stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti staltiesėlių, kuriomis įvairiomis progomis puošiamas stalas. Mediniai padėkliukai, primenantys augalų lapus, suteikia savitą žaismingumą bet kuriam stalui. Ant padėkliukų, pagamintų iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros, padėjus kavos ar arbatos puodukus, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų gimtadienis, vardo diena ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, šis padėkliukų rinkinys bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, šie padėkliukai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus baldų. Spalva skleidžia savitą ilgesį, ramybę ir kartu žaismingą savitumą. Lapeliai tarsi pasakoja jaukią rudeninę pasaką, kurioje pagrindiniai veikėjai visada laimi, – kad ir kokie išbandymai jų belauktų. Mediniai lapų formas atkartojantys padėkliukai, ant kurių jaukiai garuos šventinė arbata ar kava, nepaliks abejingo nė vieno šventės dalyvio. 

Visus mūsų medinius padėkliukus rasite čia: https://bit.ly/3E3B9p5

: SYVPUC003
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos