Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lentelė aktyviems

Pjaustymo lentelė aktyviems

37,80 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lenta aktyviems – tai kokybiškas ir ilgaamžis virtuvės aksesuaras, ypač vertinamas originalių rankų darbo gaminių mylėtojų. Lentelė pagaminta iš uosio medienos. Ji papuošta natūralios odos rankenėlėmis, pritvirtintomis nerūdijančiais varžtais, ir išgraviruotu pasaulio žemėlapiu. Ši pjaustymo lenta – ne tik gera pagalbininkė virtuvėje, bet ir jaukus interjero akcentas.

Išmatavimai: 30 cm x 20 cm x 2 cm

Mediena: uosis

Rankenėlės: natūrali oda

Pagaminta: Lietuvoje

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėje: 1 vnt.

Pjaustymo lenta aktyviems padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina lentelės naudojimo laiką. 

Kiekis

Pjaustymo lenta aktyviems – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu, klasikine forma ir lengva priežiūra. Ji pagaminta iš klijuotos uosio medienos. Rankenėlių pagalba lentelę nesunkiai pernešite iš vienos vietos į kitą. O išgraviruotas pasaulio žemėlapis nuolat primins apie kelionėse patirtus įspūdžius, atrastus naujus skonius ir išbandytus patiekalus.  

Medinė pjaustymo lenta – virtuvės aksesuaras

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lenta gali tapti dailiu virtuvės aksesuaru. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas, sukurti norimą nuotaiką. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Pjaustymo lenta aktyviems nereikalauja ypatingos priežiūros. Ją geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama lentos paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymo lentelių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC009
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos