Left Banner

Left Banner

Medinis puodelio padėkliukas „Mandala“

Medinis puodelio padėkliukas „Mandala“

3,03 €
Su mokesčiais

Medinis puodelio padėkliukas „Mandala“ – tai kokybiškas ir dailus stalo aksesuaras, pagamintas iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros. Mandalą primenantis padėkliuko raštas išpjaustytas lazeriu. Galima rinktis iš 4 spalvų. 

Skersmuo: 10 cm 

Storis: 0,3 cm

Spalvos: 4 pasirinkimai –  natūrali (nedažyta), šviesiai ruda (beicas), tamsiai ruda (beicas), pilka (dažai)

Mediena: beržo fanera

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt.

Gamybos terminas: 1-3 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Padėkliukų spalvos : Natūrali (nedažyta)
Kiekis

Medinis puodelio padėkliukas „Mandala“ gaminamas 4 neutralių spalvų, kurias nesunkiai priderinsite prie įvairaus dizaino baldų. Šie padėkliukai – jaukiam pabuvimui prie arbatos puodelio su pačiais brangiausiais jums žmonėmis.

Dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Mediniai padėkliukai – ir paprasta, ir labai originali dovana subtilaus skonio savininkams. Jie gali draugiškai keistis su lininėmis ar megztomis staltiesėmis ir namuose kurti vis skirtingą nuotaiką.

Mediniai padėkliukai ant jūsų šventinio stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti staltiesėlių, kuriomis įvairiomis progomis puošiamas stalas. Mediniai padėkliukai padėti ant staltiesės, suteiks savitą žaismingumą bet kuriam stalui. Ant padėkliukų, pagamintų iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros, padėjus kavos ar arbatos puodukus, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų gimtadienis, vardo diena ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, šie padėkliukai bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, šie 4 skirtingų spalvų padėkliukai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus baldų. Spalvos skleidžia savitą ilgesį, ramybę ir kartu žaismingą savitumą. Medinis puodelio padėkliukas „Mandala“, ant kurio jaukiai garuos šventinė arbata ar kava, nepaliks abejingo nė vieno šventės dalyvio. 

Visus mūsų medinius padėkliukus rasite čia: https://bit.ly/3E3B9p5

: SYVDAP015
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos