Left Banner

Left Banner

Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“

Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“

3,03 €
Su mokesčiais

Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“ – tai kokybiški ir dailūs stalo aksesuarai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros. Ąžuolo kontūrai išpjaustyti lazeriu. Galima rinktis iš 4 spalvų. 

Skersmuo: 10 cm 

Storis: 0,3 cm

Spalvos: 4 pasirinkimai –  natūrali (nedažyta), šviesiai ruda (beicas), tamsiai ruda (beicas), pilka (dažai)

Mediena: beržo fanera

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt.

Gamybos terminas: 1-3 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“ gaminami 4 neutralių spalvų, kurias nesunkiai priderinsite prie įvairaus dizaino baldų. Šie padėkliukai – jaukiam pabuvimui prie arbatos puodelio su pačiais brangiausiais jums žmonėmis.

Padėkliukų spalvos : Natūrali (nedažyta)
Kiekis

Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“ – dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Mediniai padėkliukai – ir paprasta, ir labai originali dovana. Jie gali draugiškai keistis su lininėmis ar megztomis staltiesėmis ir namuose kurti vis skirtingą nuotaiką.

Ąžuolas – jėgos ir tvirtybės simbolis

Ąžuolą vaizduojantys padėkliukai – subtili ir prasminga dovana ypač tinkanti vyrams. Juk medis – augimo, jėgos, vyriškumo ir tvirtybės simbolis. Medžio simbolika kalba apie pasaulio, o ir kiekvieno žmogaus atskirai praeitį, dabartį, ateitį. Tai pasaulio harmonijos ir žmogaus buvimo šioje visumoje simbolis. Medinė dovana, įteikta bet kokio amžiaus vyrui linkint stiprios sveikatos, ilgo gyvenimo ir palydėta nuoširdžios šypsenos ir lengvo patapšnojimo per petį, suteiks daug gerų emocijų tiek dovanojančiam, tiek gaunančiam dovaną.

Medžių žaismas ant jūsų šventinio stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti staltiesėlių, kuriomis įvairiomis progomis puošiamas stalas. Mediniai padėkliukai „Ąžuolas“, primenantys žmogaus ir gamtos vienybę, padėti ant staltiesės, suteiks savitą žaismingumą bet kuriam stalui. Ant padėkliukų, pagamintų iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros, padėjus kavos ar arbatos puodukus, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų gimtadienis, vardo diena ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, šie padėkliukai bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, šie 4 skirtingų spalvų padėkliukai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus baldų. Spalvos skleidžia savitą ilgesį, ramybę ir kartu žaismingą savitumą. Ąžuolas tarsi pasakoja jaukią rudeninę pasaką, kurioje pagrindiniai veikėjai visada laimi, – kad ir kokie išbandymai jų belauktų. Ąžuolą vaizduojantys padėkliukai, ant kurių jaukiai garuos šventinė arbata ar kava, nepaliks abejingo nė vieno šventės dalyvio. 

Visus mūsų medinius padėkliukus rasite čia: https://bit.ly/3E3B9p5

: SYVDAP010
Paskubėkite! Tik 18 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: