Left Banner

Left Banner

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis”

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis”

48,30 €
Su mokesčiais

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis” – tai medinis, išskirtinio dizaino virtuvės aksesuaras, pagamintas iš uosio medienos. Lentelė papuošta natūralios odos rankenėle ir gausiai graviruota. Ji skirta maistui ruošti. Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis” gali būti puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, arba tapti išskirtine dovana artimam žmogui, mėgstančiam gaminti maistą ir žiūrėti „Žvaigždžių karus“.

Išmatavimai: 27 cm x 37 cm x 2 cm.

Mediena: uosis.

Rankenėlė: natūrali oda.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėjė: 1 vnt.

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis” padengta natūralaus maistinio aliejaus danga. Riebalinis sluoksnis apsaugo medieną nuo drėgmės poveikio ir prailgina lentelės naudojimo laiką. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis” – kokybiškas ir praktiškas, erdvėlaivio formos namų apyvokos reikmuo, išsiskiriantis patvarumu ir lengva priežiūra. Ji pagaminta iš klijuotos uosio medienos. Dailiai įterpta natūralios odos rankenėlė lentelei suteikia praktiškumo, o erdvėlaivio forma – paslaptingumo ir nežemiškumo.

Medinė pjaustymo lentelė – ne tik virtuvės puošmena

Iš natūralios medienos pagaminta pjaustymo lentelė gali tapti tiek virtuvės aksesuaru, tiek patogia naudoti pagalbininke. Kuriant jaukius namus svarbu surasti tinkamas interjero detales, galinčias pagyvinti arba ,,prigesinti” dominuojančias spalvas, suteikti aplinkai išskirtinumo ar atskleisti čia šeimininkaujančių žmonių charakterį ir pomėgius. Ne mažiau svarbu ir neperkrauti turimos erdvės. Rinkitės tuos medžio gaminius, kurie gali suteikti praktinę naudą ir sukurti norimą atmosferą.

Praktiškas ir laiko patikrintas pasirinkimas

Nuo seno žmonės kūrė savo buitį naudodami įvairiausius medienos gaminius, tad nėra abejonių, tai – laiko patikrintas būdas. Įsigijus kokybišką medinį gaminį kelerius ar net keliolika metų jums neteks sukti galvos apie naujo gaminio įsigijimą. 

Pjaustymo lentelė „Erdvėlaivis” nereikalauja ypatingos priežiūros. Ją geriausia plauti rankomis po tekančiu vandeniu, o nuplovus – gerai išdžiovinti. 

Priežiūra: pjaustymo lentelę lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama lentelės paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymo lentelių priežiūrą skaitykite čia:https://bit.ly/3Fx1LOv

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVTUC010
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos