Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai“
  • Išparduota

Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai“

15,99 €
Su mokesčiais

Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir skrupulingai. Ši dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui, suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Segtukų išmatavimai: 

5 cm x 1 cm.

5 cm x 1 cm.

Segtukas „Žvaigždė“      5,5 сm x 4 cm.

Šešių lapelių kaspinėlis: 7,5 сm x 7 cm.

Segtukas iš tiulio: 

Skersmuo: 6,5 сm.

Storis: 2 сm.

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pakuotėje 7 vnt.

Kiekis

Išparduota

Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai” yra pagaminti rankomis, metalinių segtukų pagrindus apklijavus dekoratyvia ir patvaria grosgrain juostele. Segtukų vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. 

Segtukų sudėtis: 

2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti žydrais blizgiais kaspinėliais, slinkimą stabdanti medžiaga.

1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas blizgančia žvaigžde, slinkimą stabdanti medžiaga.

1 metalinis segtukas, apklijuotas juostele ir papuoštas blizgiu, žydru šešių lapelių kaspinėliu, slinkimą stabdanti medžiaga.

1 metalinis segtukas, apklijuotas žydra grosgrain juostele, papuoštas daugiasluoksniu tiulio audiniu su sidabro spalvos rutuliukais ir personažais iš animacinio filmuko „Troliai“, slinkimą stabdanti medžiaga.

Kaspinėliai taip pat pasiūti iš kokybiškos grosgrain juostelės. Ši dekoratyvinė, ripso juostelė yra labai patvari dėl išskirtinio audimo. 

Gumyčių sudėtis: šešių lapelių kaspinėliai iš juostelės su animacinio filmo „Troliai“ personažais ir žydros juostelės, žydros plaukų gumytės.

Prekės pas jus atkeliaus gražiai supakuotos dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti savo ir artimųjų vaikams vardadienio, gimtadienio, Kalėdų, pirmojo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYV0115
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos