Left Banner

Left Banner

Lininis iškylų krepšys

29,99 €
Su mokesčiais

Lininis iškylų krepšys. Stilingas ir originalus lininis krepšys puikiai pasitarnaus Jūsų šeimos vasaros iškyloms gamtoje ar paplūdimyje. Trumpam palikę užmaršty darbo reikalus ir darbo rankines, į iškylų krepšį sudėkite savo meilės ir rūpesčio artimaisiais išraišką – jų mėgstamą maistą ir gėrimus. O storas silikonizuoto sintepono sluoksnis, esantis krepšio viduje, pasirūpins, kad vaišės išlaikytų reikiamą temperatūrą.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Išmatavimai su prailginimu: 42 cm x 40 cm x 13 cm.

Išmatavimai be prailginimo: 42 cm x 25 cm x 13 cm.

Rankenų ilgis: 33 cm.

Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Lininis iškylų krepšys pasiūtas iš dviejų, puikiai tarpusavyje derančių, skirtingos faktūros lino audinių. Prailginimas ir pamušalas yra lygaus drobinio audimo, o išorėje matomo dryžuoto audinio faktūra stambesnė. Prailginimas pasiūtas iš vos pastebimai dryžuoto šviesaus audinio. Iškylų krepšys užrišamas lino virvelėmis ir dekoruotas kišene su medine saga. Jis yra kruopščiai persiūtas keliomis kryptimis, kad lino audinys būtų tvirtai sujungtas su pastorinimu. 

Tai originali ir išskirtinė dovana sesei, mamai ar draugei vardadienio, gimtadienio, Motinos dienos, vidurvasario ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL019
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos