Left Banner

Left Banner

Pilkos spalvos žvakių rinkinys

Pilkos spalvos žvakių rinkinys

29,99 €
Su mokesčiais

Pilkos spalvos žvakių rinkinys pagamintas iš bičių vaško. Tai puiki alternatyva tradicinėms parafino žvakėms. Šios natūralios žvakės yra ne tik kvapnios, bet ir naudingos sveikatai bei aplinkai. Bičių vaško žvakės yra daugiau nei paprastas šviesos šaltinis – tai ekologiškas ir naudingas pasirinkimas, kuris suteiks jūsų namams natūralaus jaukumo ir šilumos. Pasidžiaukite žvakių šviesa, prisidėdami prie sveikos aplinkos ir palaikydami biologinę įvairovę.

Vaško rūšis: 100% natūralus bičių vaškas

Kvapas: medaus

Lietų žvakių išmatavimai: aukštis 30 mm, skersmuo 75 mm

Suktų žvakių išmatavimai: aukštis 110 mm, skersmuo 55 mm

Dėžutėje: lietos žvakės 2 vnt., suktos žvakės 2 vnt.

Dėžutės išmatavimai: ilgis 215 mm, plotis 155 mm, aukštis 75 mm

Dėžutės svoris: 450 g. Žvakės gaminamos rankomis, todėl dėžutės svoris gali šiek tiek skirtis

Pagaminta: Lietuvoje

Pristatymas: 3-4 d. d.

Kiekis

Paskutinė prekė

Pilkos spalvos žvakių rinkinys - natūralus šviesos šaltinis ir ekologiška namų puošmena.

Vienas svarbiausių bičių vaško žvakių privalumų yra jų natūralumas. Bičių vaškas, iš kurio pagamintos šios elegancija dvelkiančios žvakės, yra natūralus produktas, gaunamas iš bičių darbininkių vaško liaukų. Jo sudėtyje nėra toksiškų cheminių medžiagų. Tai reiškia, kad degindami bičių vaško žvakes, jūs nekvėpuosite kenksmingomis medžiagomis, kurios gali būti randamos daugumoje parafino žvakių. Bičių vaškas natūraliai turi lengvą, saldų aromatą, kuris nebus pernelyg intensyvus ar dirginantis. 

Be to, žvakių iš bičių vaško gamyba yra draugiška aplinkai. Pasirinkdami bičių vaško žvakes, jūs prisidedate prie biologinės įvairovės palaikymo.

Bičių vaško žvakės taip pat garsėja ilga degimo trukme. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis jų šviesa ir aromatu daug ilgiau nei su kitomis žvakėmis. Ilga degimo trukmė taip pat leidžia išvengti dažno žvakių keitimo ir mažina atliekų kiekį.

Rankų darbo pilkos spalvos žvakių rinkinys - puiki dovana toms, kurios vertina natūralumą ir ekologiją. Žvakės ne tik puoš namus, bet ir atspindės jūsų dėmesį aplinkos išsaugojimui. 

: SYVBV009
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos