Left Banner

Left Banner

Lino krepšys „Linarautis“

Lino krepšys „Linarautis“

26,99 €
Su mokesčiais

Lino krepšys „Linarautis“ – tai originalus ir praktiškas, lininis iškylų krepšys. Pasiūtas iš puikiai tarpusavyje derančių trijų skirtingos faktūros lino audinių, jis atrodo stilingai ir patraukliai. O storas silikonizuoto sintepono sluoksnis viduje pasirūpins, kad maistas ir gėrimai išlaikytų reikiamą temperatūrą. Talpus, patogus naudoti, lengvas krepšys taps puikiu pagalbininku jūsų laisvalaikio, kelionių ir atostogų metu.  

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Išmatavimai su prailginimu: 30 cm x 37 cm x 13 cm.

Išmatavimai be prailginimo: 17 cm x 37 cm x 13 cm.

Rankenų ilgis: 33 cm.

Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Lino krepšys „Linarautis“ – puikus pasirinkimas moteriai, mėgstančiai iškylauti gamtoje. Gaminys pasiūtas iš trijų natūralios lino spalvos audinių, nuaustų iš nedažytų lino verpalų. Prailginimas ir pamušalas yra lygaus drobinio audimo, o išorėje matomo audinio faktūra stambesnė ir grubesnė. Prailginimas pasiūtas iš vos pastebimai dryžuoto šviesaus audinio. O pamušalas – iš vienspalvės natūralaus lino spalvos audinio. Lino krepšys užrišamas virvelėmis ir dekoruotas kišene su saga. Jis yra kruopščiai persiūtas keliomis kryptimis, kad lino audinys būtų tvirtai sujungtas su pastorinimu. Silikonizuoto sintepono sluoksnis padės ilgesnį laiką išlaikyti maistą šiltą, o gėrimus šaltus arba karštus.

Tai originali ir išskirtinė dovana sesei, mamai ar draugei vardadienio, gimtadienio, Motinos dienos, vidurvasario ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje.  Plačiau apie lino krepšių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL006
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos