Left Banner

Left Banner

Mes Instagram'e
   

Siūti plaukų aksesuarai

Aktyvūs filtrai

Geltonas lankelis ir...
  • Išparduota
Geltonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė”
12,50 €

Geltonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas geltona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti geltona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 3 vnt. 

Raudonas lankelis ir...
  • Išparduota
Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė”
12,50 €

Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas raudona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti raudona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 3 vnt. 

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” L
5,50 €

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” L – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms storais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, juodos plaukų gumytės.

Gumyčių skersmuo: 5 cm.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 2 vnt. 

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M
5,50 €

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms plonais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, geltonos spalvos plaukų gumytės.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 2 vnt. 

Plaukų aksesuarai...
  • Išparduota
Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen“
12,99 €

Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen” – kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir rūpestingai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Segtukų išmatavimai: 

5 cm x 1 cm.

5 cm x 1 cm.

Segtukas „Snaigė“:         4,5 сm x 4 cm.

Šešių lapelių kaspinėlis:  7 сm x 7 cm.

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pakuotėje 6 vnt.

Plaukų aksesuarai vaikams...
  • Išparduota
Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai“
15,99 €

Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir skrupulingai. Ši dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui, suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Segtukų išmatavimai: 

5 cm x 1 cm.

5 cm x 1 cm.

Segtukas „Žvaigždė“      5,5 сm x 4 cm.

Šešių lapelių kaspinėlis: 7,5 сm x 7 cm.

Segtukas iš tiulio: 

Skersmuo: 6,5 сm.

Storis: 2 сm.

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pakuotėje 7 vnt.