Left Banner

Left Banner

  • −10%
Riešinės „Gyvybės medis“
  • −10%

Riešinės „Gyvybės medis“

23,39 €
25,99 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Riešinės „Gyvybės medis“ – elegancijos ir jaukumo duetas. Iš švelnios ir kokybiškos, raudonos spalvos merino vilnos numegztos riešinės saugos jūsų rankas nuo rudeniško ir pavasariško šaltuko. Rankų darbo riešinės puikiai derės prie įvairios aprangos – tiek paltuko, tiek suknelės.   

Pirkdami šias riešines ne tik suteiksite savo rankoms šilumą ir išskirtinį stilių, bet ir prisidėsite prie vietinių amatininkų palaikymo.

Prekė priklauso el. parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 19 cm

Plotis: 9 cm

Spalva: raudona

Siūlų sudėtis: 60 proc. merino vilna, 40 proc. akrilas

Karoliukai: blizgus, juodos spalvos čekiškas biseris

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 2 vnt.

Pristatymas: 1-2 d. d. 

d. val. min. sek.
Kiekis

Paskutinė prekė

Riešinės „Gyvybės medis“ – puiki alternatyva, kai nesinori pirštinių. Ypatingai tada, kada reikia liesti šaltą automobilio vairą. Laisvi pirštai leis komfortiškai vairuoti, o uždengtus delnus saugos šilta merino vilna. Net užsukusios į parduotuvę galėsite jų nenusiimti ir patogiai rinktis prekes. 

Lietuviškas rankų darbo gaminys puoštas įmegztais karoliukais, imituojančiais stilizuotą gyvybės medį – po vieną ant kiekvienos riešinės viršutinės dalies. Riešinių raštas sukurtas naudojantis lietuvių liaudies mažosios tekstilės (rinktinių juostų) lobynais. Tamsūs karoliukai ypač derės prie juodų ir kitų tamsių atspalvių viršutinių rūbų, skarelių, šalikėlių ir kepurių. 

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, jie gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukose.

: SYVI111
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: