Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Rankų darbo skara
  • Išparduota

Rankų darbo skara

35,00 €
Su mokesčiais

Rankų darbo skara – tai elegantiška ir šilta skara, nunerta iš moherinių siūlų. Moheros vilnos siūlai yra švelnūs ir minkšti, tad tinka ir toms moterims, kurių  oda ypač jautri. Šią skarą galima nešioti ant palto, suknutės ar tiesiai ant odos, ji negraužia ir nedirgina. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Spalva: raudono vyno

Ilgis: 147 cm

Plotis: 50 cm (plačiausioje vietoje), 20 cm (galuose)

Siūlų sudėtis: 50% mohera, 30% akrilanas, 20% jauna vilna

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt.

Pristatymas: 3-5 d. d.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, nuotraukose matoma rankų darbo skaros spalva gali šiek tiek skirtis nuo jos tikrosios spalvos.

Kiekis

Išparduota

Rankų darbo skara – visiems metų laikams ir įvairioms progoms. Moheros vilna gaunama iš angoros veislės ožkų. Siūlai, suverpti iš moheros vilnos yra lengvučiai ir šilti. O iš jų numegzta skara ne tik lengva, pralaidi orui, bet ir šilta. Tai puikus pasirinkimas tada, kai lauke šalta ir žvarbu, ir nė kiek ne prastesnis vėsiam vasaros vakarui, kai norisi pečius apsigaubti kažkuo šiltu. Klasikinė, raudono vyno spalva suteiks jūsų aprangai elegancijos, prabangos ir aristokratiškumo.

Priežiūra: skarą geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminio stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jos džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Nelyginkite. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA 

: SYVI135
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: