Left Banner

Left Banner

Vilnos riešinės „Ugnis“

Vilnos riešinės „Ugnis“

24,99 €
Su mokesčiais

Vilnos riešinės „Ugnis“ – tai ryškus, vienetinis, rankų darbo aksesuaras, dekoruotas šilko gijomis, šilko audiniu ir čekiško stiklo karoliukais. Riešinės nuveltos iš oranžinės spalvos merino vilnos sluoksnos. Ji dėl savo švelnumo naudojama aprangai, aprangos detalėms ir aksesuarams velti. Šios riešinės suteiks gyvumo ir spalvingumo jūsų pamėgtam aprangos stiliui. Jas dėvėdama ne tik elegantiškai atrodysite, bet ir komfortiškai jausitės.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 20 cm.

Plotis ties riešu: 10 cm.

Plotis ties dilbiu: 12 cm.

Sudėtis: 100% merino vilna, šilko gijos, šilkas, čekiško stiklo karoliukai.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Vilnos riešinės „Ugnis“ – tai išskirtinis rankų darbo gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės merinosų avių vilnos. Ji ne tik turi visas vilnai būdingas gerąsias savybes, be taip pat yra ir be galo švelni bei minkšta. Aksesuarai, pagaminti iš merino vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Veltinis yra suveltas iš vilnos pluošto – sluoksnos. Velta šlapiuoju būdu, naudojant karštą vandenį ir švelnų natūralų muilą. Gaminys kokybiškas ir patvarus, 100% rankų darbas.

Iš švelnios merino vilnos nuveltos, čekiško stiklo karoliukais ir šilku dekoruotos riešinės yra puiki dovana mamai, sesei, draugei, jūsų vaiko klasės ar darželio grupės auklėtojai. Jos tinkamos dovanoti bet kuria proga. Dailios ir stilingos riešinės pradžiugins tiek šilumą mėgstančią, tiek rankų darbo aksesuarus vertinančią moterį ar merginą. 

Priežiūra: esant būtinybei, vilnos riešines galima skalbti. Skalbkite rankomis šiltu, apie 30°С, tekančiu vandeniu švelniai gniaužydami. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Negręždami gaminį švelniai nuspauskite, o vandens perteklių pašalinkite suvyniodami jį į storesnį rankšluostį. Šiek tiek nusausinę, suteikite gaminiui buvusią formą ir leiskite natūraliai išdžiūti. Svarbu prisiminti, kad skalbiant karštame vandenyje gaminys gali susitraukti. O skalbiant šaltame vandenyje jis gali prarasti plastiškumą, pasidaryti itin tvirtas. Vilnos gaminių negręžkite. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Plačiau apie veltinio gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3eQv4zL

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

: SYV121
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos