Left Banner

Left Banner

Rankų darbo pirštinės „Žiema“

Rankų darbo pirštinės „Žiema“

19,99 €
Su mokesčiais

Rankų darbo pirštinės „Žiema“ numegztos virbalais iš 100 % merino vilnos, suteiks jaukumo bei šilumos tiek žvarbiais ir lietingais rudens, tiek atšiauriais žiemos orais. Mezgimo raštas primena eglutę. Delninė pirštinių pusė megzta lygiuoju raštu. Baltos pirštinės puikiai derės prie bet kokios jūsų aprangos. Jas galėsite derinti tiek su ryškiais ar pastelinių spalvų šaliais, kepurėmis ar kitomis jūsų aprangos detalėmis. 

Prekė priklauso el. parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 26 cm.

Plotis: 9 cm.

Siūlų sudėtis: 100% merino vilna.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 2 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Rankų darbo pirštinės „Žiema“ – puikus pasirinkimas, kai norisi šilumos, jaukumo bei natūralumo. Tai ilgaamžis, ekologiškas ir tvarus gaminys, pasižymintis ypatingu švelnumu ir minkštumu, todėl tinkantis net ir jautriai odai. Dėl savo struktūros, merino vilna yra gerokai šiltesnė ir švelnesnė už avių vilną. Merino vilnos gaminiai patys iš savęs skleidžia šilumą, sukurdami kūnui jaukumo pojūtį. 

Pirštinės gali būti naudinga ir smagi dovana gimtadienio, Kalėdų ar kokia kita proga.

Priežiūra: Geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant drėgmę gerai sugeriančio audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVI132
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos