Left Banner

Left Banner

Melsvų džinsų spalvos vilna

Melsvų džinsų spalvos vilna

2,90 €
Su mokesčiais

Melsvų džinsų spalvos vilna – tai 26 mikronų vilnos sluoksna, tinkama vėlimui šlapiuoju būdu, nėrimui, mezgimui  rankomis.  Ji puikiai tinka ne tik avalynės, originalių stiliaus akcentų vėlimui, bet ir aksesuarų ar interjero detalių vėlimui bei mezgimui.

Spalva: melsvų džinsų

Storis: 26 µm

1 kg: apie 52 metrai

Pristatymas: 2-4 d. d.

Visą melsvų džinsų spalvos vilnos užsakymą gausite viename kamuolyje. Jeigu į krepšelį įsidėsite 1 kg ir 500 g vilnos, gausite vieną kamuolį, sveriantį 1,5 kg. 

Maksimalus kiekis viename kamuolyje – 5 kg. Užsisakius pvz. 8 kg vilnos, gausite du kamuolius:  5 kg ir 3 kg. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, vilnos sluoksnos spalvos gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Svoris : 100 g
Kiekis

Melsvų džinsų spalvos vilna vertinga ir paklausi ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Iš šios vilnos galima velti kepures, šalius, liemenes, sukneles, paltus, rankines, šlepetes ir kitą avalynę, interjero puošmenas ir papuošalus. Taip pat galima megzti stambaus mezgimo (angl. chunky knit) gaminius: pledus, kepures, movas, megztinius, gultus gyvūnams ir kt.). Megzti galima rankomis be virbalų arba 30-45 mm virbalais.

Vilna – viena iš labiausiai vertinamų natūralių pluoštų. Tai lėmė keletas puikių jos savybių: užėjus karščiams, vilnos gaminiai saugo mūsų kūno temperatūrą nuo pakilimo, o kai oras yra šaltas – nuo nukritimo. Be to, ji apsaugo odą nuo drėgmės, kartu leisdama jai kvėpuoti. Vilnos gaminiai yra neteplūs, mažai glamžosi, o tinkamai prižiūrimi gali būti ir ilgaamžiai.

Kokia yra praktiška melsvų džinsų spalvos vilnos panaudojimo galimybė?

Veltos šlepetės

Itin praktiška ir naudinga 26 mikronų vilnos sluoksnos panaudojimo galimybė – veltos šlepetės. Priklausomai nuo šlepečių dydžio, tam gali prireikti nuo 250 g iki 280 g vilnos sluoksnos. Jeigu nuspręsite velti patys, reikės laiko, kad įgytumėte žinių ir įgūdžių. Teks peržiūrėti ne vieną youtube įrašą, galbūt sudalyvauti vėlimo pamokose. Šlepečių vėlimas daug laiko, fizinės jėgos ir ištvermės reikalaujantis darbas. Tačiau tai ir puiki galimybė pasitikrinti savo raumenų tonusą arba juos užsiauginti, jeigu yra toks noras. Vieniems nuo šlepečių vėlimo smarkiai įskausta pečiai, rankos, kitiems – nugara, o tretiems ir tas, ir tas. Todėl ne visi vėlėjai jas velia. 

 Šlepetės moterims

Jeigu patys šlepečių velti nenorite, el. parduotuvėje syvas.lt turime keletą porų veltų šlepečių. Jeigu čia nerandate to, ko norite, šlepetes galite užsisakyti. Išsirinkite  norimos spalvos vilną iš žemiau esančios mūsų turimų spalvų paletės arba paspaudę nuorodą https://bit.ly/3iQJaWC   ir užsisakykite šlepetes el. paštu versupis@gmail.com.   Syvas.lt kūrėja, vėlėja Zita nuvels jums norimų spalvų ir dydžių šlepetes. Su ja galėsite aptarti šlepečių dydį, dekoravimo subtilybes ir susitarti dėl kainos. 

Jeigu šlepetes norite papuošti natūralaus kailio pomponais, juos išsirinkti galite čia: ttps://bit.ly/3jWMiAz        

 Vilno spalvų paletė

Kodėl verta pačiam išmokti velti?

Ir kūnui, ir sielai

Yra keletas priežasčių kodėl verta pabandyti pačiam nusivelti šlepetes. Veltinio šlepetės labai šiltos. Jas nešiosite labai ilgai. Kone tiek, kiek Eglė iš pasakos „Eglė žalčių karalienė“ nešiojo geležines klumpes. Nebent sugalvosite jas išmesti anksčiau, nei jos spės susidėvėti. Dėka puikios vilnos savybės lengvai paleisti kvapus, jos niekada nekaups blogo kvapo. Jeigu yra poreikis, galite šlepetes kuriam laikui palikti gryname ore. 

Kitos priežastys kodėl verta pačiam išmokti velti, yra susijusios saviraiška ir kūrybingumu. Kai šaltą žiemos vakarą pešioji minkštos, šiltos ir purios vilnos sluoksnos plaukelius ir lėtai juos kloji ant šablono, pamiršti viską pasaulyje. Tai savotiškas atsipalaidavimo būdas. Spėju, kad panašiai jaučiasi žvejai, užmetę meškerę. Vėlimas – tai ir puikus būdas išreikšti save bei įkūnyti savo kūrybiškumą. Kiekviename iš mūsų glūdi kūrėjas. Kuriantys žmonės neleis sumeluoti, kad kūrybos procesas ir jo rezultatai atneša didžiulį džiaugsmą ir pasitenkinimą. Tapyti ar užsiimti keramika greičiausiai gali ne visi. O velti veltinį, tikrai gali kiekvienas. Ir viskas, ko reikia – tai melsvų džinsų spalvos vilna, muilas, vanduo ir burbulinė pakavimui skirta plėvelė.

: SYVSS009
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos