Left Banner

Left Banner

Tautinis aksesuaras iš satino juostelės

Tautinis aksesuaras iš satino juostelės

3,99 €
Su mokesčiais

Tautinis aksesuaras iš satino juostelės – trispalvis rankų darbo aksesuaras, pagamintas iš trijų spalvų satino juostelių su metaliniu užsegimu. Tai puošnus, tautinio tapatumo suteikiantis atributas tinkantis tiek suaugusiems, tiek vaikams. Švęsdami valstybines šventes norime pasipuošti vienokiu ar kitokiu trispalviu aksesuaru. Tokiu būdu parodome meilę Tėvynei ir išreiškiame  padėką žuvusiems už laisvę ir nepriklausomybę. 

Išmatavimai: 7 cm x 2,5 cm

Sudėtis: satino juostelė, metalinis užsegimas.

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis

Tautinis aksesuaras iš satino juostelės – tai kokybiškas rankų gaminys, tinkamas segėti ne tik valstybinių švenčių proga, bet ir dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar šokių šventėse ir konkursuose, vykstant į užsienio valstybes atstovauti Lietuvai. Šie tautiniai aksesuarai populiarūs tarp meno kolektyvų dalyvių, užsienyje gyvenančių lietuvių, mėgstami ir tarp savivaldybių, kitų valstybės institucijų darbuotojų. 

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarą galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus medžiagine servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukose.

: SYVAT104
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos