Left Banner

Left Banner

Tautiniai aksesuarai plaukams

Tautiniai aksesuarai plaukams

5,99 €
Su mokesčiais

Tautiniai aksesuarai plaukams – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms plonais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

Išmatavimai: 7,5 cm x 5,5 cm

Sudėtis: trispalvė juostelė, geltonos spalvos plaukų gumytės.

Gumyčių skersmuo: 3 cm

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 2 vnt. 

Pristatymas: 1-2 d. d. 

Kiekis

Tautiniai aksesuarai plaukams – tai kokybiški, rankų darbo tautiniai plaukų aksesuarai vaikams, turintiems plonus plaukučius. Gumytės papuoštos keturių lapelių trispalvės juostelės kaspinėliais. Jomis dera puoštis valstybės švenčių progomis, giedant valstybės himną Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar šokių šventėse, liaudiškos muzikos ir šokių konkursuose, vykstant į užsienio valstybes atstovauti Lietuvai ir pan.

Priežiūra: esant būtinybei, tautinius aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukoje.

: SYVAT105
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos