Left Banner

Left Banner

Garstyčių spalvos siūlai pledams

Garstyčių spalvos siūlai pledams

2,40 €
Su mokesčiais

Garstyčių spalvos siūlai pledams – tai 26 mikronų vilnos sluoksna, tinkama nėrimui, mezgimui  rankomis, vėlimui. Puikiai tinka  stambaus mezgimo (angl. chunky) gaminiams: pledams, kepurėms, movoms, megztiniams, gyvūnų gultams ir kt. megzti. Megzti galima rankomis be virbalų arba su 30-45 mm virbalais. Padalinus giją į 2 lygias dalis – 20-25 mm virbalais, vąšeliu ar pirštais.

Spalva: garstyčių

Sudėtis: 100 proc. vilna

Storis: 26 µm

1 kg: apie 52 metrai

Pristatymas: 2-4 d. d.

Visą garstyčių spalvos storų siūlų (vilnos sluoksnos) užsakymą gausite viename kamuolyje. Jeigu į krepšelį įsidėsite 1 kg ir 500 g vilnos, gausite vieną kamuolį, sveriantį 1,5 kg. 

Maksimalus kiekis viename kamuolyje – 5 kg. Užsisakius pvz. 7 kg vilnos, gausite du kamuolius:  5 kg ir 2 kg. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, storų siūlų (vilnos sluoksnos) spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Svoris : 100 g
Kiekis

Garstyčių spalvos siūlai pledams ir ne tik – vertingi ir paklausūs ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jų panaudojimo galimybių. Iš šių storų vilnonių siūlų galima numegzti tokius gaminius, kurie nustebins ir visko mačiusias mezgėjas. Iš jų pirštais be virbalų galima numegzti tiek kepures ar movas, tiek ir pledus ar pufus svetainei.

Vilna – vienas iš labiausiai vertinamų natūralių pluoštų. Tai lėmė keletas puikių jos savybių: užėjus karščiams, vilnos gaminiai saugo mus nuo kūno temperatūros pakilimo, o kai šalta – neleidžia mums sušalti. Be to, ji apsaugo odą nuo drėgmės, kartu leisdama jai kvėpuoti. Vilnos gaminiai yra neteplūs, mažai glamžosi, o tinkamai prižiūrimi gali būti ir ilgaamžiai.

Kur galima panaudoti garstyčių spalvos storus siūlus?

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės – puiki interjero detalė, leisianti pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Jeigu norisi greitų ir nebrangiai kainuojančių interjero pokyčių, pradėkite nuo pagalvėlių.

Rankų darbo pagalvėlė

Pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų. Garstyčių spalvos, 40 cm skersmens pagalvėlei reikės 0,5 kg garstyčių spalvos storų siūlų ir 30 cm skersmens apvalios vidinės pagalvėlės. Jeigu patinka, kad per garstyčių spalvos mezginio akis šiek tiek matysis balta vidinė pagalvėlė, ją įsigyti galite čia: https://bit.ly/3XA7zyz

Jeigu vienur kitur matomi baltos spalvos ruoželiai nepatinka ar netinka prie baldo, ant kurio ketinate įkurdinti dekoratyvinę pagalvėlę, reikėtų vidinę pagalvėlę apsiūti garstyčių spalvos audiniu.

Prieš pradėdami megzti, visą reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Garstyčių spalvos siūlai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 9 akių pynutės. Akies dydis 8 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 7 eiles. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį kryptimi iš vidaus į išorę. Perkiškite siūlą dar kartą per pirmąsias dvi akis, nuo kurių pradėjote. Tai padės pagalvės centre suformuoti dailų, gėlės žiedą primenantį ornamentą. Tada švelniai sutraukite akis kuo arčiau viena kitos. Darbinio siūlo galiuką paslėpkite apsukdami apie vidines mezginio akis ir iš išorės nematomoje vietoje keliolika kartų pabaksnokite sausam vėlimui skirta adata. 

Kitokių spalvų pagalvėlėms siūlus galite išsirinkti iš žemiau esančios mūsų turimų vilnos siūlų spalvų paletės arba paspaudę nuorodą: https://bit.ly/3CUtl8f

Spalvų paletė

Kibkite į darbą ir susikurkite jaukias interjero puošmenas savomis rankomis. Beje, tai ir puiki rankų darbo dovana jums brangiai moteriai bet kuria proga ǃ

: SYVSS010
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos