Left Banner

Left Banner

Lino nėrinys „Trapumas“

Lino nėrinys „Trapumas“

1,69 €
Su mokesčiais

Lino nėrinys „Trapumas“ – tai ažūriniai ir lengvučiai, tačiau tvirto pynimo, natūralaus lino spalvos nėriniai. Jie tinka ne tik drabužių, aksesuarų, interjero detalių, bet ir įvairių paviršių dekoravimui.

Spalva: natūralaus lino pilka (tikroji prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukose).

Plotis: 2,2 cm.

Sudėtis: 100% linas.

Pakuotėje 1 m.

Lino nėrinys „Trapumas“ pagamintas iš natūralių nedažytų lininių verpalų, suteiks natūralumo, išskirtinumo bei jaukumo pojūtį. Lininiais pilkais nėriniais puoštas daiktas dvelkia istorija, sąsaja su mūsų šaknimis ir gamta, todėl itin tinka rustic stiliaus gaminiams bei šventėms dekoruoti.

Kiekis

Paskutinė prekė

Lino nėrinys „Trapumas“ vertingas ir paklausus ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir unikalios faktūros. Šio siuvimo aksesuaro pagalba, galima kurti tikrus šedevrus, unikalius, vienetinius gaminius: drabužius, namų dekoro detales, šventines dekoracijas. Gamtos prigimtį ir istoriją atspindinčiu nėriniu dekoruojami gaminiai ir paviršiai įgaus savitumo, jaukumo, lengvumo, akis bei širdį šildančio autentiškumo.

Kur galima panaudoti lino nėrinį „Trapumas”?

Vestuvės

Lininio nėrinio pagalba galima sukurti nepakartojamai nuostabią, rustic stiliaus vestuvių pasaką. Rustic - tai kaimiškas stilius, kasmet tampantis vis modernesniu, nes atspindinti ne patį kaimą, o gyvenimo arčiau gamtos idėją. Šio stiliaus pagrindas yra natūralumas, todėl puikiai tinka natūralia meile liepsnojančių dviejų širdžių šventei – vestuvėms. Tai be galo romatiškas dekoravimo stilius, todėl rustic stiliaus vestuvių atmosferai sukurti gausiai naudojami nėriniai. Jais puošiama nuotakos suknelė, jaunikio bei svečių aprangos detalės, įvairūs aksesuarai bei rekvizitai: šventinio stalo dekoro elementai, kvietimai svečiams, vestuvinis nuotraukų albumas.

Krikštynos

Lino nėrinys „Trapumas“ nuostabiai jums pasitarnaus, jei nuspręsite savo mažyliui surengti natūralumu dvelkiančią krikštynų šventę. Šiuo lininiu nėriniu įstabiai dekoruosite vaiko aprangą, krikšto skraistę bei žvakę. Suteikiant šventei vientisumo, plataus lininio nėrinio aksesuarai bei detalės gali papildyti ir tėvelių bei krikšto tėvelių aprangą. Be abejo, nepamirškite šventinio stalo bei kitų krikšto šventės rekvizitų, lino nėriniu „Trapumas“ puošdami dovanėles svečiams bei aplinką.

Kalėdos

Kalėdos – viena jaukiausių šeimos švenčių, o kas gi suteiks daugiau jaukumo, nei natūralūs nėriniai? Šis aksesuaras primena laikus, kuomet dar neturėjome tokios gausybės daiktų, kokią turime šiandien, kai kiekviena nėrinio detalė glaudė savyje rankų šilumą. Nėriniai primena, kad net neturėdami daug, žmonės visada norėjo kurti grožį, puošti savo namus, džiuginti artimuosius bei svečius. Jei norite sukurti itin jaukias, praeities prisiminimais alsuojančias Kalėdas, dekoruokite jas nėriniais! Puošybos idėjų galite pasisemti straipsnyje „Nėriniuotos Kalėdos”:  https://bit.ly/3mN3qbf 

: SYVN007
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: