Left Banner

Left Banner

  • −20%
Stalo krepšelis „Lino sakmės“
  • −20%

Stalo krepšelis „Lino sakmės“

7,92 €
9,90 €
Sutaupote 20%
Su mokesčiais

Stalo krepšelis „Lino sakmės“ – tai lininis, rankų darbo stalo aksesuaras, puoštas dvispalvių lininių nėrinių fragmentu. Jie puikiai derės prie bet kokio stiliaus interjero. Klasikiniam interjerui jie suteiks išskirtinės elegancijos, moderniam – šilumos ir jaukumo, o skandinaviško stiliaus interjerui – natūralumo ir paprastumo. 

Norint jaukiai praleisti laiką prie vieno stalo visada verta pagalvoti apie tinkamą jo papuošimą. Svarbi to dalis – serviravimas. Ir nesvarbu, ar tai kasdienis pabuvimas su šeima, ar švenčiamas gimtadienis, organizuojama dalykinė vakarienė ar vestuvės, estetinė stalo išvaizda būtina, nes ji kuria atitinkamą nuotaiką ir daug pasako apie šeimininką. 

Dizaino autorius ir gamintojas – Syvas.

Išmatavimai: 14 cm x 14 cm x 19 cm

Sudėtis: 100% linas, lininiai nėriniai.

Lino nėrinių plotis: 3,5 cm

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Dėl didesnių nei 30 vnt. užsakymų kreipkitės el. p. info@syvas.lt

d. val. min. sek.
Kiekis

Stalo krepšelis „Lino sakmės“ – tai ne tik subtili ir universali stalo puošmena. Jis gali suteikti savitos dvasios jūsų stalui ir padėti šventiškai priimti svečius. Lininis stalo krepšelis – ir praktiškas, nes gali būti naudojamas įvairiems riešutams, sėkloms, džiovintiems vaisiams, duonos gaminiams, saldumynams bei kitiems maisto produktams laikyti. Jie galės „kvėpuoti“ ir nepelys. Žinoma, jei į vidų neįdėsite plastikinio maišelio. Be to, jį lengva prižiūrėti, nes galima skalbti skalbimo mašinoje.

Linas – puošnus ir praktiškas

Linas – minkštas ir tvarus audinys, kurio gaminiai kuria individualų stilių. Lietuvoje linas nuo seno apdainuojamas dainose ir vertintas kaip viena iš universaliausių medžiagų rūbams siūti. Šiandien šios medžiagos pritaikymas plečiasi. Jis jau naudojamas ir puošniai aplinkai kurti. Dažniausiai liną renkasi žmonės, jaučiantys stiprų ryšį su gamta ar šeimos šaknimis ir tie, kuriems  artima ekologija ir tvarumo idėjos.

Stalo krepšelis „Lino sakmės“ – stilinga harmonija ant stalo

Viduramžiais prie šventiškai paserviruotų stalų valgydavo tik aristokratai. Šiandien tai gali sau leisti dauguma žmonių. Keli lininiai stalo krepšeliai papuošia stalą ir tinkamai juos sudėliojus sukuria skoningą stalo visumą. Rekomenduojama krepšelius rinktis atsižvelgiant į stalo dydį. Paprastai jaukumui sukurti pasirenkami 2 ar 4 lininių stalo krepšelių komplektai.

Kiekvienas susitikimas su šeimos nariais, draugais ar verslo partneriais kuria atskirą, nepakartojamą tos akimirkos istoriją. Kai ji gimsta prie estetiškai papuošto, lino išmintimi dvelkiančio stalo, ilgai išlieka atmintyje. 

Pasipuoškite stalą moderniais ir kartu klasikiniais stalo krepšeliais ir tegu „Lino sakmės“ dovanoja kuo įsimintiniausias akimirkas. 

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/2Zh4Zoi

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL041
Paskubėkite! Tik 40 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: