Left Banner

Left Banner

Stalo kilimėlis „Lino sakmės“

10,90 €
Su mokesčiais

Stalo kilimėlis „Lino sakmės“ – tai lininis, rankų darbo stalo aksesuaras, puoštas dvispalviais lininiais nėriniais. Jie puikiai derės prie bet kokio stiliaus interjero. Klasikiniam interjerui jie suteiks išskirtinės elegancijos, moderniam – šilumos ir jaukumo, o skandinaviško stiliaus interjerui – natūralumo ir paprastumo. 

Norint jaukiai praleisti laiką prie vieno stalo visada verta pagalvoti apie tinkamą jo papuošimą. Svarbi to dalis – serviravimas. Ir nesvarbu, ar tai kasdienis pabuvimas su šeima, ar švenčiamas gimtadienis, organizuojama dalykinė vakarienė ar vestuvės, estetinė stalo išvaizda būtina, nes ji kuria atitinkamą nuotaiką ir daug pasako apie šeimininką. 

Dizaino autorius ir gamintojas – Syvas.

Išmatavimai: 43 cm x 34 cm

Sudėtis: 100% linas, lininiai nėriniai.

Lino nėrinių plotis: 3,5 cm

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Dėl didesnių nei 30 vnt. užsakymų kreipkitės el. p. info@syvas.lt

Kiekis

Stalo kilimėlis „Lino sakmės“ – tai ne tik subtili ir universali stalo puošmena. Jis gali suteikti savitos dvasios jūsų svetainei ar padėti šventiškai priimti svečius. Lininis kilimėlis – ir praktiškas, nes apsaugo jūsų stalą nuo dėmių, kurios gali atsirasti netyčia nukritus maistui. Be to, jį lengva prižiūrėti, nes galima skalbti skalbimo mašinoje.

Linas – puošnus ir praktiškas

Linas – minkštas ir tvarus audinys, kurio gaminiai kuria individualų stilių. Lietuvoje linas nuo seno apdainuojamas dainose ir vertintas kaip viena iš universaliausių medžiagų rūbams siūti. Šiandien šios medžiagos pritaikymas plečiasi. Jis jau naudojamas ir puošniai aplinkai kurti.

Stalo kilimėlis „Lino sakmės“ - stilinga harmonija ant stalo

Viduramžiais prie šventiškai paserviruotų stalų valgydavo tik aristokratai. Šiandien tai gali sau leisti dauguma žmonių. Keli lininiai stalo kilimėliai papuošia stalą ir tinkamai juos sudėliojus sukuriama skoninga stalo visuma. Rekomenduojama kilimėlius rinktis atsižvelgiant į stalo dydį. Paprastai jaukumui sukurti pasirenkamas 4 ar 6 lininių stalo kilimėlių komplektas.

Kiekvienas susitikimas su šeimos nariais, draugais ar verslo partneriais kuria atskirą, nepakartojamą tos akimirkos istoriją. Kai ji gimsta prie estetiškai papuošto, lino išmintimi dvelkiančio stalo, ilgai išlieka atmintyje. 

Lininė stalo tekstilė rustic stiliaus vestuvėms

Bene labiausiai šis lino ir nėrinių duetas atsiskleidžia rustic stiliaus vestuvių puotoje. Iš tos pačios spalvos lininio audinio galima siūti absoliučiai viską, priderinant pageidaujamo atspalvio natūralius nėrinius. Staltiesės, stalo takai, servetėlės, padėkliukai, įrankių įmautės, taurių papuošimai, duoninės, kėdžių užvalkalai ir net stalo kortelės gali būti pagamintos iš lino. Priklausomai nuo bendrai kuriamos vestuvinės atmosferos bei pasirinktos spalvinės gamos, tekstilės gaminius galima gausiai ar minimaliai dekoruoti nėriniais, siekiant autentiško rezultato.

Pasipuoškite stalą moderniais ir kartu klasikiniais stalo kilimėliais ir tegu „Lino sakmės“ dovanoja kuo įsimintiniausias akimirkas. 

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia:  https://bit.ly/2Zh4Zoi

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL036
Paskubėkite! Tik 6 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos