Left Banner

Left Banner

Dryžuotas lino krepšelis M

Dryžuotas lino krepšelis M

8,99 €
Su mokesčiais

Dryžuotas lino krepšelis M – natūralumo elementas jūsų interjerui. Puikiai tiks tiek smulkiems daiktams, aksesuarams susidėti, tiek ir kai kuriems maisto produktams. 100 procentų linas užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir higieną. Patogus, paprastas ir kartu elegantiškas dizainas darniai įsilies į jūsų namus ar net ofisą. 

Dydis: 18 cm x 18 cm x 22 cm.

Sudėtis: 100% linas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Dryžuotas lino krepšelis M gali būti naudojamas įvairiems riešutams, sėkloms, džiovintiems vaisiams, duonos gaminiams, saldumynams bei kitiems maisto produktams laikyti. Jie galės „kvėpuoti“ ir nepelys. Žinoma, jei į vidų neįdėsite plastikinio maišelio. 

Šis stilingas, Lietuvoje pagamintas krepšelis gali pasitarnauti jūsų aksesuarų ir vonios reikmenų laikymui, ar net apatiniam trikotažui, kojinėms. 

Jei ketinate jį laikyti vonioje ar virtuvėje, paieškokite sausesnės vietos, kad nedrėktų krepšelio apačia. O jei taip nutiktų, išdžiovinkite. 

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/2Zh4Zoi

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL031
Paskubėkite! Tik 4 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos