Left Banner

Left Banner

Dryžuota virtuvinė pirštinė

5,99 €
Su mokesčiais

Dryžuota virtuvinė pirštinė – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Dryžuota juodos ir lino spalvos pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos kilpele.

Dydis: 22 cm x 17 cm.

Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Dryžuota virtuvinė pirštinė pasiūta iš audinio, nuausto iš aukščiausios kokybės linų, užaugintų Lietuvoje. Storas silikonizuoto sintepono sluoksnis viduje pasirūpins, kad maistą gamintumėte nebijodami nusideginti. Silikonizuotas sinteponas yra itin patvarus, nesušoka, nesukelia alergijų, yra visiškai bekvapis ir atsparus suspaudimui. Pirštinė yra kruopščiai persiūta keliomis kryptimis tam, kad lino audinys būtų tvirtai sujungtas su pastorinimu.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra tvirti, gerai dėvisi. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite elektrinėje džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL010
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos