Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Dovanų maišeliai
  • Išparduota

Dovanų maišeliai

4,99 €
Su mokesčiais

Dovanų maišeliai – tai puiki padėkos dovanėlių pakuotė vestuvių, krikštynų ir kito pokylio svečiams. Patys šie maišeliai taip pat gali tapti puikia praktine dovana. Juk lininiuose maišeliuose galima laikyti vaistažoles ar kvapnias žoleles, kurios maišelį pavers organišku, ilgai tarnausiančiu spintos kvapikliu. O jei aromatinių žolelių turite daugiau, nei galite suvartoti, dovanokite šį džiaugsmą kitiems. Juk pasidalintas džiaugsmas sugrįžta.

Dizaino autorius ir gamintojas – Syvas.

Išmatavimai: 13 cm x 18 cm.

Sudėtis: 100% linas, lininiai nėriniai, lino virvelė.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Dėl didesnių nei 30 vnt. užsakymų kreipkitės el. p. info@syvas.lt

Kiekis

Išparduota

Dovanų maišeliai – tai rankų darbo, lininiai dovanų maišeliai, pagaminti iš dviejų spalvų lininio audinio ir papuošti lininiais nėriniais. Užrišami natūralaus lino virvele. Tai originalūs ir išskirtiniai maišeliai praversiantys ne tik namuose. Jie nepakeičiami saugant kvapnias ir saulėtas jūsų prabėgusios vasaros akimirkas. Čia saugiai ir natūraliai artėjančios žiemos sulauks džiovinti čiobreliai, citrininės melisos, mėtos ir kitos jūsų pamėgtos aromatinės ar prieskoninės žolelės.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/2Zh4Zoi

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL040
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos