Left Banner

Left Banner

  • −30%
Balta stalo įrankių kišenė „Lino sakmės“
  • −30%

Balta stalo įrankių kišenė „Lino sakmės“

3,49 €
4,99 €
Sutaupote 30%
Su mokesčiais

Balta stalo įrankių kišenė „Lino sakmės“ – tai lininis, rankų darbo stalo aksesuaras, pasiūtas iš neminkštinto lininio audinio ir papuoštas dvispalvių lininių nėrinių fragmentu bei kaspinėliu iš lino virvelės. Jie puikiai derės vestuvėse tų jaunavedžių, kuriuos žavi jaukumas ir paprastumas, atsispindintis požiūryje „mažiau yra daugiau“. Taip pat ir tų žmonių, kurie nori sentimentalios, ypatingos bei romantiškos šventės. 

Dizaino autorius ir gamintojas – Syvas.

Išmatavimai: 22 cm x 12 cm.

Sudėtis: 100% linas, lininiai nėriniai, lino virvelė.

Spalva: balta.

Lino nėrinių plotis: 3,5 cm.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Dėl didesnių nei 30 vnt. užsakymų kreipkitės el. p. info@syvas.lt

d. val. min. sek.
Kiekis

Balta stalo įrankių kišenė „Lino sakmės“ – tai ne tik subtili ir universali stalo puošmena. Ji gali suteikti savitos dvasios jūsų pobūviui ar padėti šventiškai priimti svečius. Norint jaukiai praleisti laiką prie vieno stalo visada verta pagalvoti apie tinkamą jo papuošimą. Svarbi to dalis – serviravimas. Ir nesvarbu, ar tai kasdienis pabuvimas su šeima, ar švenčiamas gimtadienis, vestuvės ar organizuojama dalykinė vakarienė, estetinė stalo išvaizda būtina, nes ji kuria atitinkamą nuotaiką ir daug pasako apie šeimininką. 

Linas – puošnus ir praktiškas

Linas – minkštas ir tvarus audinys, kurio gaminiai kuria individualų stilių. Lietuvoje linas nuo seno apdainuojamas dainose ir vertintas kaip viena iš universaliausių medžiagų rūbams siūti. Šiandien šios medžiagos pritaikymas plečiasi. Jis jau naudojamas ir puošniai aplinkai kurti.

Balta stalo įrankių kišenė „Lino sakmės“ – stilinga harmonija ant stalo

Viduramžiais prie šventiškai paserviruotų stalų valgydavo tik aristokratai. Šiandien tai gali sau leisti dauguma žmonių. Lininės, nėriniais dekoruotos įrankių kišenės papuoš stalą ir padės sukurti skoningą stalo visumą. Rekomenduojama stalo įrankių kišenes rinktis atsižvelgiant į stalo dydį. Paprastai jaukumui sukurti pasirenkama 4 ar 6 vienetų komplektas. Vestuviniam stalui dekoruoti pasirenkamas toks kiekis, kiek svečių laukiama atvykstant.

Kiekvienas susitikimas su šeimos nariais, draugais ar verslo partneriais kuria atskirą, nepakartojamą tos akimirkos istoriją. Kai ji gimsta prie estetiškai papuošto, lino išmintimi dvelkiančio stalo, ilgai išlieka atmintyje. 

Lininė stalo tekstilė rustic stiliaus vestuvėms

Bene labiausiai šis lino ir nėrinių duetas atsiskleidžia rustic stiliaus vestuvių puotoje. Iš tos pačios spalvos lininio audinio galima siūti absoliučiai viską, priderinant pageidaujamo atspalvio natūralius nėrinius. Staltiesės, stalo takai, servetėlės, padėkliukai, įrankių įmautės, taurių papuošimai, duoninės, kėdžių užvalkalai ir net stalo kortelės gali būti pagamintos iš lino. Priklausomai nuo bendrai kuriamos vestuvinės atmosferos bei pasirinktos spalvinės gamos, tekstilės gaminius galima gausiai ar minimaliai dekoruoti nėriniais, siekiant autentiško rezultato.

Pasipuoškite stalą moderniais ir kartu klasikiniais stalo įrankių dėklais ir tegu „Lino sakmės“ dovanoja kuo įsimintiniausias akimirkas. 

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/2Zh4Zoi

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL038
Paskubėkite! Tik 60 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos