Left Banner

Left Banner

  • −15%
Tamsiai pilka pinta virvutė
  • −15%

Tamsiai pilka pinta virvutė

35,48 €
41,75 €
Sutaupote 15%
Su mokesčiais

Tamsiai pilka pinta virvutė – tai 5 mm storio tvirtai supinta virvutė pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvutės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvutė tinka dekoravimui, puošybai, įvairiems rankdarbiams kurti, sodininkystei, daržininkystei ir kt.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: tamsiai pilka

Storis: 5 mm

Ilgis: 150 m, 225 m, 375 m

Rūšis: pinta

Svoris: 2 kg, 3 kg, 5 kg

Pristatymas: 2-3 d. d. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji tamsiai pilkos pintos virvutės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukose.

d. val. min. sek.
Svoris : 2 kg
Kiekis

Tamsiai pilka pinta virvutė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Dažniausiai ji naudojama kaip dekoratyvinis elementas įvairiose rankdarbių srityse. Tai puiki priemonė galinti padėti atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai. Rankdarbių kūrėjai iš šios virvutės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo daiktus: pradedant padėkliukais puodeliams, stalo krepšeliais, užuolaidų laikikliais ir baigiant rankinėmis ar grindų kilimėliais. 

Perkant 2 kg pintos virvutės pakuotę 1 metras virvutės kainuoja 0,23 Eur, perkant 3 kg pakuotę – 1 metro kaina yra 0,20 Eur, o perkant 5 kg pakuotę – 0,19 Eur.

Medvilninės virvutės dažnai naudojamos sodininkystėje ir daržininkystėje. Jos pagamintos iš natūralios medvilnės pluošto ir turi keletą savybių, dėl kurių yra tinkamos augalų priežiūrai. Pintos medvilninės virvutės yra gana tvirtos, patvarios, lanksčios, pralaidžios orui ir biologiškai irios. Atsidūrusios aplinkoje, laikui bėgant jos sunyksta ir nesukelia žalos gamtai.

: SYVPV001
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos