Left Banner

Left Banner

Rožinė pinta virvutė

Rožinė pinta virvutė

41,75 €
Su mokesčiais

Rožinė pinta virvutė  – tai 5 mm storio tvirtai supinta rožinės spalvos virvutė pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto. Medvilnės pluošto virvutės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvutė tinka dekoravimui, puošybai, įvairiems rankdarbiams kurti, lauko ir vidaus baldų apipynimui ir pan.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: rožinė

Storis: 5 mm

Ilgis: 150 m, 225 m, 375 m

Rūšis: pinta

Svoris: 2 kg, 3 kg, 5 kg

Pristatymas: 2-3 d. d.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji rožinės pintos virvutės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukose.

Svoris : 2 kg
Kiekis

Rožinė pinta virvutė  paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Dažniausiai ji naudojama kaip dekoratyvinis elementas įvairiose rankdarbių srityse. Tai puiki priemonė galinti padėti atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai. Rankdarbių kūrėjai iš šios virvutės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius: pradedant padėkliukais puodeliams, stalo krepšeliais, užuolaidų laikikliais ir baigiant rankinėmis ar grindų kilimėliais. 

Perkant 2 kg pintos virvutės pakuotę 1 metras virvutės kainuoja 0,23 Eur, perkant 3 kg pakuotę – 1 metro kaina yra 0,20 Eur, o perkant 5 kg pakuotę – 0,19 Eur.

: SYVPV006
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos