Left Banner

Left Banner

  • −15%
Pinta medvilninė virvutė „Balta-pilka“
  • −15%

Pinta medvilninė virvutė „Balta-pilka“

35,48 €
41,75 €
Sutaupote 15%
Su mokesčiais

Pinta medvilninė virvutė „Balta-pilka“ – tai 5 mm storio tvirtai supinta virvutė pagaminta iš dviejų spalvų 100 proc. natūralios medvilnės pluošto. Žaismingos virvutės pagrindas yra baltos spalvos, o smulkūs raštai – pilkos. Medvilnės pluošto virvutės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvutė tinka dekoravimui, puošybai, įvairiems rankdarbiams kurti, sodininkystei, daržininkystei ir kt.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: balta, pilka

Storis: 5 mm

Ilgis: 150 m, 225 m, 375 m

Rūšis: pinta

Svoris: 2 kg, 3 kg, 5 kg

Pristatymas: 2-3 d. d. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikrosios pintos medvilninės virvutės spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukose.

d. val. min. sek.
Svoris : 2 kg
Kiekis

Pinta medvilninė virvutė „Pilka-balta“ paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Dažniausiai ji naudojama kaip dekoratyvinis elementas įvairiose rankdarbių srityse. Tai puiki priemonė galinti padėti atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai. Rankdarbių kūrėjai iš šios virvutės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius: pradedant padėkliukais puodeliams, stalo krepšeliais, užuolaidų laikikliais ir baigiant rankinėmis ar grindų kilimėliais. 

Perkant 2 kg medvilninės virvutės pakuotę 1 metras virvutės kainuoja 0,23 Eur, perkant 3 kg pakuotę – 1 metro kaina yra 0,20 Eur, o perkant 5 kg pakuotę – 0,19 Eur.

Pintos medvilninės virvutės dažnai naudojamos sodininkystėje ir daržininkystėje. Jos pagamintos iš natūralios medvilnės pluošto ir turi keletą savybių, dėl kurių yra tinkamos augalų priežiūrai. Medvilninės virvutės yra gana tvirtos, patvarios, lanksčios, pralaidžios orui ir biologiškai irios. Atsidūrusios aplinkoje, laikui bėgant jos sunyksta ir nesukelia žalos gamtai.

: SYVPV004
Paskubėkite! Tik 20 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos