Left Banner

Left Banner

Medvilninė pinta virvutė „Mėta“

41,75 €
Su mokesčiais

Medvilninė pinta virvutė „Mėta“ – tai 5 mm storio tvirtai supinta mėtų spalvos virvutė pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto. Medvilnės pluošto virvutės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvutė tinka dekoravimui, puošybai, įvairiems rankdarbiams kurti, lauko baldams apipinti ir pan.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: mėtų

Storis: 5 mm

Ilgis: 150 m, 225 m, 375 m

Rūšis: pinta

Svoris: 2 kg, 3 kg, 5 kg

Pristatymas: 2-3 d. d.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji medvilninės pintos virvutės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukose.

Svoris : 2 kg
Kiekis

Medvilninė pinta virvutė „Mėta“ paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Dažniausiai ji naudojama kaip dekoratyvinis elementas įvairiose rankdarbių srityse. Tai puiki priemonė galinti padėti atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai. Rankdarbių kūrėjai iš šios virvutės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo daiktus: pradedant padėkliukais puodeliams, stalo krepšeliais, užuolaidų laikikliais ir baigiant rankinėmis ar grindų kilimėliais. 

Perkant 2 kg pintos virvutės pakuotę 1 metras virvutės kainuoja 0,23 Eur, perkant 3 kg pakuotę – 1 metro kaina yra 0,20 Eur, o perkant 5 kg pakuotę – 0,19 Eur.

: SYVPV005
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos