Left Banner

Left Banner

Šviesiai mėlyni stori mezgimo siūlai

Šviesiai mėlyni stori mezgimo siūlai

2,90 €
Su mokesčiais

Šviesiai mėlyni stori mezgimo siūlai – tai 26 mikronų vilnos sluoksna, tinkama nėrimui, mezgimui  rankomis, vėlimui. Puikiai tinka  stambaus mezgimo (angl. chunky knit) gaminiams: pledams, kepurėms, movoms, megztiniams, gyvūnų gultams ir kt. megzti. Megzti galima rankomis be virbalų arba su 30-45 mm virbalais. Padalinus giją į 2 lygias dalis – 20-25 mm virbalais, vąšeliu ar pirštais.

Spalva: šviesiai mėlyna

Sudėtis: 100 proc. vilna

Storis: 26 µm

1 kg: apie 52 metrai

Pristatymas: 2-4 d. d.

Visą šviesiai mėlynos spalvos siūlų (vilnos sluoksnos) užsakymą gausite viename kamuolyje. Jeigu į krepšelį įsidėsite 1 kg ir 500 g vilnos, gausite vieną kamuolį, sveriantį 1,5 kg. 

Maksimalus kiekis viename kamuolyje – 5 kg. Užsisakius pvz. 7 kg vilnos, gausite du kamuolius:  5 kg ir 2 kg. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, siūlų (vilnos sluoksnos) spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Svoris : 100 g
Kiekis

Šviesiai mėlyni stori mezgimo siūlai – vertingi ir paklausūs ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jų panaudojimo galimybių. Iš šių storų vilnonių siūlų galima numegzti tokius gaminius, kurie nustebins ir visko mačiusias mezgėjas. Iš jų pirštais be virbalų galima numegzti tiek kepures ar movas, tiek ir pledus ar pufus svetainei.

Vilna – vienas iš labiausiai vertinamų natūralių pluoštų. Tai lėmė keletas puikių jos savybių: užėjus karščiams, vilnos gaminiai saugo mus nuo kūno temperatūros pakilimo, o kai šalta – neleidžia mums sušalti. Be to, ji apsaugo odą nuo drėgmės, kartu leisdama jai kvėpuoti. Vilnos gaminiai yra neteplūs, mažai glamžosi, o tinkamai prižiūrimi gali būti ir ilgaamžiai.

Kur galima panaudoti šviesiai mėlynus mezgimo siūlus?

Stambaus mezgimo pledas

100x150 cm dydžio šviesiai mėlynos spalvos pledui reikės apie 3 kg šviesiai mėlynos spalvos storų mezgimo siūlų. Pledas mezgamas rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų. Prieš pradėdami, visą pledui reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Siūlai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 11 akių pynutės. Akies dydis 8-9 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 26 eiles. Jeigu norite didesnio ar mažesnio pledo, padidinkite arba sumažinkite pynutės akių ir mezginio eilių skaičių.

60x70 cm pledukui reikės apie 1 kg storų vilnos siūlų.

80x120 cm dydžio pledui – 2 kg

140x200 cm dydžio pledui – 6 kg

220x220 cm dydžio pledui – 10 kg

 

 Rankų darbo stambaus mezgimo pledas

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės – puikios interjero detalės, leisiančios pagyvinti kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Jeigu norisi greitų ir nebrangiai kainuojančių interjero pokyčių, pradėkite nuo pagalvėlių.

 

 Rankų darbo pagalvėlė

Pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų. Šviesiai mėlynos spalvos 40 cm skersmens dekoratyvinei pagalvėlei reikės 0,5 kg šviesiai mėlynos spalvos siūlų ir 30 cm skersmens apvalios vidinės pagalvėlės. Melsvą vidinę pagalvėlę nusipirkti galite čia: https://bit.ly/3Xr479R

Prieš pradėdami megzti, visą reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Šviesiai mėlyni stori mezgimo siūlai neturėtų būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 9 akių pynutės. Akies dydis 8 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 7 eiles. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį kryptimi iš vidaus į išorę. Perkiškite siūlą dar kartą per pirmąsias dvi akis, nuo kurių pradėjote. Tai padės pagalvės centre suformuoti dailų, gėlės žiedą primenantį ornamentą. Tada švelniai sutraukite akis kuo arčiau viena kitos. Darbinio siūlo galiuką paslėpkite apsukdami apie vidines mezginio akis ir iš išorės nematomoje vietoje keliolika kartų pabaksnokite sausam vėlimui skirta adata. 

Storus siūlus kitokių spalvų pledams ir pagalvėlėms galite išsirinkti iš žemiau esančios mūsų turimų spalvų paletės arba paspaudę nuorodą: https://bit.ly/3CUtl8f

 

Spalvų paletė

Stambaus mezgimo pledas ir dekoratyvinės pagalvėlės  - jaukios interjero puošmenos, kurias nesunkiai susikursite savomis rankomisǃ

: SYVSS035
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: