Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rankų darbo žaislas „Mėtinis miegantis zuikis”

16,59 €
Su PVM

Rankų darbo žaislas „Mėtinis miegantis zuikis” – tai kokybiškas, rankų darbo gaminys, skirtas vaikams nuo 0 iki 5 metų amžiaus (arba bet kokio amžiaus vaikams).

Nėrimo raštas skatina mažylio pirštukų motoriką. Tokiu būdu spartinamas kalbos vystymasis. Tai simbolinis vaikystės atributas bei nuostabi dovana vaikui kasdieniam naudojimui.

  • Aukštis: 23 cm.
  • Siūlų sudėtis: 55 proc. medvilnė, 45 proc. akrilas.
  • Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai).
  • Pakuotėje 1 vnt.
Kiekis

Rankų darbo žaislas „Mėtinis miegantis zuikis” taps geriausiu jūsų mažylio draugu ir vaikystės palydovu. Šį jaukų, nertą žaislą galite dovanoti vaikučiui jo palankynų, gimtadienio, Kalėdų ar bet kuria kita proga. Zuikio formos žaislas yra nertas vąšeliu, parenkant iškilų raštą, kuris skatina mažylio pirštukų motoriką. Mėtinė spalva tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Žaislas kokybiškas ir patvarus, 100 % rankų darbas.

A-A-APAPA,
Zuikis vaiką lingavo,
Belinguodams užsnūdo.
Nuo krėslelio nusprūdo,
Katins nosį nukando.
Pats po pečium palindo,
Meška vaiką pagavo.
Pagavo ir dainavo,
A-A-APAPA...

Priežiūra: žaislą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie nertų ir megztų žaislų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

SYV104