Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Lietuviška kepurė „Tėvynė”

9,99 €
Su PVM

Lietuviška kepurė „Tėvynė”– tai tvirtu, bet plastišku nėrimo raštu nerta, rankų darbo trispalvė kepuraitė mergaitei, pagaminta iš kokybiškų, 100 % medvilnės siūlų. Šis aksesuaras mažajai lietuvaitei suteiks savitumo, originalumo ir tautinio tapatumo jausmą. Ji itin mėgstama užsienyje gyvenančių tautiečių.

Galvos apimtis: 50 cm.

Ilgis: 15 cm.

Siūlų sudėtis: 100 % medvilnė.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis

Lietuviška kepurė „Tėvynė” – tai kokybiškas, rankų darbo tautinis aksesuaras vaikams. Jis tinkamas nešioti valstybinių švenčių progomis, dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar liaudiškos muzikos ir šokių šventėse. Nerta kepuraitė puikiai tiks dovanoti tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, pirmojo pasirodymo scenoje ar valstybinių švenčių ar progomis.

Priežiūra: kepurę rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 60°C temperatūros vandenyje, naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę medvilnei tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, o jos išmatavimai gali svyruoti kelių milimetrų diapazone.

SYVU003