Left Banner

Left Banner

Žaisliukai vaikams „Žemuogių meškis“

39,00 €
Su mokesčiais

Žaisliukai vaikams „Žemuogių meškis“ - tai rankų darbo gaminys, sukurtas su meile ir rūpestingumu, naudojant aukščiausios kokybės hipoalerginius siūlus ir saugias akutes. Tai reiškia, kad jūsų mažyliui bus saugu ir patogu žaisti su šiuo žaislu, nes jokie dirgikliai ar alergenai nekels jam jokio diskomforto. Žaisliukai yra tinkami vaikams nuo gimimo. Minkšta ir švelni tekstūra ne tik skatins jūsų vaiko taktilinį suvokimą, bet ir teiks jam malonumo jausmą glostant, spaudžiant ir tyrinėjant žaislą. Sukurkite ypatingą akimirką savo mažylio gyvenime su mūsų unikaliu rankų darbo žaislu iš hipoalerginių siūlų!

Aukštis: apie 35 cm

Spalva: rusva, žemuogių

Sudėtis: hipoalerginiai siūlai 

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai) 

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt.

Pagaminimo terminas: 3-5 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Kiekis

Žaisliukai vaikams „Žemuogių meškis“ ne tik taps ištikimu jūsų mažylio draugu ir vaikystės palydovu, bet ir leis lavėti jo vaizduotei. Rusvos spalvos meškutis papuoštas žemuogių spalvos rūbeliu, kepuraite ir pėdutėmis. Mūsų tikslas buvo sukurti žaislą, kuris ne tik leistų vaikui linksmai leisti laiką, bet ir skatintų jo pirštukų motoriką, vaizduotės bei kūrybingumo vystymąsi. Žaislo forma ir dydis yra tinkamas mažylių rankoms, leidžiantis jiems lengvai ir patogiai jį laikyti bei juo žaisti.

Meškučio formos žaisliukai vaikams „Žemuogių meškis“ – puiki dovana naujagimiams, kūdikiams ar mažiems vaikams palankynų, gimtadienio, Kalėdų ar bet kuria kita proga. Tai pirkinys tiems, kurie vertina kokybiškus, unikalius ir meistriškai sukurtus rankų darbo žaislus.

Priežiūra: šie rankų darbo žaisliukai vaikams lengvai prižiūrimi namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie nertų ir megztų žaislų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, meškutis gali nežymiai skirtis nuo matomo nuotraukose.

: SYVRZ005
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos