Left Banner

Left Banner

Žaislas „Elniukas mokytojas“

Žaislas „Elniukas mokytojas“

55,00 €
Su mokesčiais

Žaislas „Elniukas mokytojas“ – tai karkasinis rankų darbo žaislas, sukurtas su meile ir rūpestingumu, naudojant aukščiausios kokybės priemones, siūlus ir saugias akutes. Žaisliukas yra tinkamas vaikams nuo 2 metų amžiaus. Minkšta ir švelni tekstūra, besilankstančios elniuko kojytės, ragai, galva ir uodega ne tik skatins jūsų vaiko taktilinį suvokimą, bet ir teiks jam malonumo jausmą glostant, spaudžiant ir tyrinėjant žaislą. Žaislas gali pasitarnauti ir kaip mokymosi pasitelkiant žaidimą priemonė. Elniukas turi 2 šalikus, kepurę ir 4 papildomas kojines. Juo žaidinamą mažylį galima mokyti užsidėti kepurę, užsirišti šaliką ar apsiauti kojines. 

Aukštis be ragų: 23 cm 

Aukštis su ragais: 32 cm 

Sudėtis: 35 proc. vilna, 30 proc. medvilnė, 35 proc. akrilas.

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai) 

Pagaminta: Lietuvoje, nerta pagal A. Potapovos schemą

Pakuotėje: 1 vnt.

Pagaminimo terminas: 3-5 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Kiekis

Paskutinė prekė

Žaislas „Elniukas mokytojas“ ne tik taps ištikimu jūsų mažylio draugu ir vaikystės palydovu, bet ir leis lavėti jo vaizduotei. Mūsų tikslas buvo sukurti žaislą, kuris ne tik leistų vaikui linksmai leisti laiką, bet ir skatintų jo pirštukų motoriką, vaizduotės bei kūrybingumo vystymąsi, naujų įgūdžių formavimąsi.  Karkasiniai žaislai padeda vaikams vystyti daugelį svarbių įgūdžių, kurie gali būti naudingi ne tik žaidime, bet ir realiame gyvenime. Žaislo forma ir dydis yra tinkamas mažylių rankoms, leidžiantis jiems lengvai ir patogiai jį laikyti bei juo žaisti. 

Elniuko formos žaislas – puiki dovana mažiems vaikams palankynų, gimtadienio, Kalėdų ar bet kuria kita proga. Tai pirkinys tiems, kurie vertina kokybiškus, unikalius ir meistriškai sukurtus rankų darbo žaislus.

Sukurkite ypatingą akimirką savo mažylio gyvenime su mūsų unikaliu rankų darbo žaislu!

Priežiūra: rankų darbo žaislai lengvai prižiūrimi namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie nertų ir megztų žaislų priežiūrą skaitykite čia:  https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, žaislas gali nežymiai skirtis nuo matomo nuotraukoje.

: SYVRZ016
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos