Left Banner

Left Banner

Pledas „Jaukumas“

Pledas „Jaukumas“

72,60 €
Su mokesčiais

Pledas „Jaukumas“ – tai natūralios vilnos pledas, numegztas pirštais (be virbalų) iš 26 mikronų vilnos sluoksnos siūlų. Pledai mezgami pagal užsakymus.  Gaminame ne tik nurodyto dydžio pledus, bet ir Jūsų pageidaujamų dydžių. Visus mūsų siūlomus pledų dydžius rasite čia: https://bit.ly/3ipnCAq

Jeigu nė vienas siūlomas dydis netinka, norimo dydžio pledą galite užsisakyti el. paštu info@syvas.lt.  Spalvą savo pledui galite pasirinkti iš turimų 43 vilnos siūlų spalvų.

Spalva: pasirinktinai

Išmatavimai: 80x130 cm

Sudėtis: 100 proc. vilna

Gamyba: 5-8 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Dėmesio: Pirmomis naudojimo dienomis, kol vilna nusistovės, pledas gali kiek pasipūkuoti.

Išmatavimai : 80x130cm
Vilnos spalvos : Garstyčių
Kiekis

Pledas „Jaukumas“ – puikus interjero akcentas, pagyvinantis kambarį ir suteikiantis jam naujų atspalvių. Pledo pagalba atgaivinsite nuobodžią lovą ar suteiksite patogumo bei jaukumo savo poilsio kampeliui. Jo spalva turėtų arba susilieti su lovos ar sofos spalva arba kontrastuoti.

Kur galima apžiūrėti siūlų pledams spalvas?

Vilnos siūlų, iš kurių mezgami pledai, spalvas galite apžiūrėti žemiau esančioje paletėje arba paspaudę nuorodą:  https://bit.ly/3XcGrpk

Storų vilnos siūlų spalvos

Pledas „Jaukumas“ yra numegztas iš prigesintos rožinės spalvos (kodas SYVSS014) storų vilnos siūlų.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, vilnos siūlų, iš kurių mezgami pledai, spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Ką daryti, kad vilnos pledas nesipūkuotų?

Pirmomis naudojimosi dienomis pledas gali pūkuotis, kol vilna nusistovės. Jau pagamintą gaminį galima išskalbti skalbimo mašinoje garuose (atgaivinimo funkcija, nemerkiant į vandenį).  Po šios „procedūros“ pledo paviršius sutvirtės. Išskalbus vilnos pledas gali nežymiai susitraukti.

Jeigu neturite skalbimo mašinos su  atgaivinimo funkcija, naudojančia tik garus, galima pledą apipurkšti nedideliu kiekiu šilto vandens su natūraliu muilu ir apvelti švelniai trinant rankomis. Po to reikėtų jį gerai išdžiovinti.

Kodėl naudinga išmokti megzti pirštais?

Mokslininkų įrodyta, kad mezgimas yra toks pats efektyvus streso paleidimo būdas kaip ir mankšta ar pasivaikščiojimas gryname ore. Mezgant šiais storais vilnoniais siūlais virbalai nereikalingi. Galima megzti plikomis rankomis. Pirštų galuose esantys nervai yra susiję su smegenų dalimi, reguliuojančia žmogaus psichiką ir vidaus organų veiklą. Megzdami pirštais mes itin stipriai masažuojame juose esančius jutimo receptorius taip sumažindami psichologinę įtampą.

Ilgesnį laiką trunkantis švelnios ir minkštos vilnos sluoksnos lietimas, mezginio akių formavimas ir glostymas suteikia daug malonių pojūčių ir gerų emocijų. 

Kaip pačiam pasigaminti stambaus mezgimo pledą?

Pledai mezgami rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų.  100x150 cm dydžio pledui reikės apie 3 kg storų vilnos siūlų. Prieš pradėdami, visą pledui reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Siūlai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 11 akių pynutės. Akies dydis 8-9 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 26 eiles. Jeigu norite didesnio ar mažesnio pledo, padidinkite arba sumažinkite pynutės akių ir eilių skaičių.

60x70 cm pledukui reikės apie 1 kg storų vilnos siūlų.

80x120 cm dydžio pledui – 2 kg

120x180 cm dydžio pledui – 4,5 kg

140x200 cm dydžio pledui – 6 kg

220x220 cm dydžio pledui – 10 kg

Kibkite į darbą ir susikurkite stambaus mezgimo pledą savomis rankomis.

Pledas iš natūralios vilnos

Na, o jeigu stinga laiko, noro ar dar kažko, užsisakykite jį pas mus: https://bit.ly/3GOtJHN

Kasdienė priežiūra

Ką daryti, kad pledas tarnautų ilgai? Patariame saugoti pledą nuo skysčių ir nešvarumų, nes jo merkti į vandenį nerekomenduojame. Skalbiamas vandenyje pledas gali susitraukti. Priežiūrai tinka skalbimo mašinos, kurios turi atgaivinimo funkciją, naudojančią tik garus. 

Ištepus pledą rekomenduojamas sausas valymas.

Puikus kasdienis vilnonių pledų priežiūros būdas – vėdinimas. Natūrali vilnai lengvai „paleidžia“ kvapus. Šis priežiūros būdas tinka pledams, kurie nėra išpurvinti ar dėmėti. 

: SYVVP007
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos