Left Banner

Left Banner

Gėrimų dėžutė

Gėrimų dėžutė

22,05 €
Su mokesčiais

Gėrimų dėžutė – pagaminta lazeriu tiksliai ir kokybiškai išpjaunant dėžutės ir jos dekoro detales iš beržo faneros. Tamsiai rudos spalvos dėžutė papuošta snaigėmis ir elnio formos aplikacija. Tai puikus ir originalus aksesuaras, kuriame idealiai tilps kalėdinio vyno ar kito tauriojo gėrimo butelis. Medinė dėžutė viršuje turi ovalios formos rankenėlę, kurios pagalba patogiai transportuosite bei įteiksite dovaną artimiesiems, draugams ar kolegoms šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.

Išmatavimai: 9,6 cm x 9,6 cm x 40 cm.

Sudėtis: beržo fanera.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Gėrimų dėžutė pasitarnaus kaip originali šventinė vyno ar kito gėrimo pakuotė, kurioje patogu ne tik dovanoti, bet ir saugoti tauriuosiuos gėrimus. Mėgstamo, kolekcinio ar tiesiog gardaus gėrimo įteikimas medinėje pakuotėje ne tik pademonstruos sveikinančiojo išradingumą, bet ir suteiks dovanos gavėjui ilgalaikę naudą. Laikomas medinėje dėžėje vynas ar kitas šventinis gėrimas išaugos savo pirmines charakteristikas, medinė pakuotė apsaugos gėrimą nuo saulės spindulių, neleis oksiduotis, prarasti kokybės ir skonio savybių.

Šventinis medinės dėžutės apipavidalinimas – snaigių ir elnio formos aplikacijos suteiks dovanai šventiškumo ir asmeniškumo. Originali rankų darbo gėrimų dėžutė papuoš šventinį stalą, šiltais prisiminimais pagyvins namų interjerą, įprasmins jaukias gyvenimo akimirkas ir švenčių tradicijas. 

: SYVRAB010
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos