Left Banner

Left Banner

  • −10%
5,5 mm natūrali balta sukta medvilninė virvė
  • −10%

5,5 mm natūrali balta sukta medvilninė virvė

31,50 €
35,00 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

5,5 mm natūrali balta sukta medvilninė virvė – tai natūralios baltos (ne balintos) spalvos, 5,5 mm storio, 3 gijų sukta virvė, pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvė labiausiai tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti. 

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: natūrali balta

Storis: 5,5 mm

Ilgis: 330 m

Rūšis: sukta (3 gijos)

Svoris: 5 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji natūralios baltos medvilninės virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

d. val. min. sek.
Kiekis

5,5 mm natūrali balta sukta medvilninė virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Labiausiai šiuo metu paplitęs – macrame rankdarbių kūrimas. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad ir šis amatas sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams. 

Kur galima panaudoti natūralią baltą medvilninę virvę?

Yra daugybė medvilninės virvės panaudojimo būdų. Tai beribė erdvė Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai pasireikšti. Macrame gaminių kūrėjai iš šios virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius. Pradedant stalo padėkliukais, žvakidėmis ir baigiant lopšiais kūdikiams, šviestuvais ir baldais. 

Macrame virve dekoruotas stiklainis-žvakidė

Turbūt sunku įsivaizduoti šventinį stalą be jaukiai spragsinčios žvakės. Moterys, mylinčios rankdarbius ir vertinančios autentiškumą, galite papuošti savo šventinį stalą pačių pasigamintomis žvakidėmis. Tam prireiks tuščio stiklainio, macrame virvės, žirklių, laiko ir  kantrybės. Taip papuoštas stiklainis – tikrai skoningas aksesuaras ir puikiai namus pagyvinanti detalė. Kibkite į darbą ir susikurkite fantastiškas puošmenas savo šeimos šventei ar namams. Beje, tai ir nuostabi dovana kiekvienai Jus mylinčiai moteriai!

5,5 mm balta makrame virvutė

 

Suktą 2 mm macrame virvę rasite čia: https://bit.ly/3VEavJd

Suktą 3 mm macrame virvę rasite čia: https://bit.ly/3Ci3qY5

Suktą 4 mm macrame virvę rasite čia: https://bit.ly/3Ij5lPY

Suktą 4,5 mm macrame virvę rasite čia: https://bit.ly/3Ii4XRu

: SYVZV070
Paskubėkite! Tik 98 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos