Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“
  • Išparduota

Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“

6,00 €
Su mokesčiais

Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ – tai juodos spalvos, puošnaus dizaino kvepianti kortelė, puošta blizgiomis ir matinėmis geometrinėmis figūromis. Ji sukurta Lietuvoje, o pagaminta Italijoje. Kvepianti kortelė skirta automobiliui, drabužinei ar bet kuriai kitai vietai, kuriai norisi suteikti išskirtinumo. Jos aromatas pripildys mažas erdves pozityvumo ir teigiamos energijos. 

Kvapo natos: apelsinas, cinamonas, imbieras, verbena, raudonmedis, obuolys. Kvapo kilmė – Prancūzija.

Kvapo garavimo trukmė: 45 dienos

Svoris: 20 g

Pakuotėje: 1 vnt.

Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ pakabinamas spalvinga atlasine juostele, leidžiančia patogiai pakabinti kortelę bet kurioje vietoje.

Kiekis

Išparduota

Kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ – juoda kvepianti kortelė – magiškas kvapo dvelksmas jūsų pasirinktoje erdvėje.

Kasdien mes patenkame į įvairiausių kvapų prisodrintas erdves. Net jeigu jie mums nepatinka, negalime nieko pakeisti, kai esame kažkur svetur. Tačiau savame automobilyje ar namuose mes galime mėgautis tik mums patinkančiais kvapais. Kaip patiems sukurti unikalią kvapų magiją? Čia puiki pagalba – kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“.

Šis kvapas automobiliams „Čili ir apelsinas“ tinka tiek automobiliui, tiek drabužinei ar kitai jūsų mėgstamai ir malonaus kvapo dvelksmo pasiilgusiai erdvei. Lietuvoje sukurta bei Italijoje pagaminta kompaktiška ir patraukli akiai juoda kvepianti kortelė skleidžia unikalų kvapą, nes pagrindinės jo natos: apelsinas, cinamonas, imbieras, verbena, raudonmedis, obuolys.

Ne mažiau nei 45 dienas mėgausitės malonių juodos kortelės skleidžiamu kvapu!

Jei dar kyla neaiškumų, ne bėda – detali kortelės instrukcija yra ant išorinės jos pakuotės. Naudokite šią mažą, išvaizdžią bei lengvai pritaikomą kortelę ir mėgaukitės maloniu kvapu jūsų mėgstamose erdvėse! 

: SYVKA001
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos