Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Kvapas automobiliams „Santalas“
  • Išparduota

Kvapas automobiliams „Santalas“

6,00 €
Su mokesčiais

Kvapas automobiliams „Santalas“ – tai juodos spalvos, puošnaus dizaino kvepianti kortelė, puošta blizgiomis ir matinėmis geometrinėmis figūromis. Ji sukurta Lietuvoje, o pagaminta Italijoje. Kvepianti kortelė skirta automobiliui, drabužinei ar bet kuriai kitai vietai, kuriai norisi suteikti išskirtinumo. Jos aromatas pripildys mažas erdves prabangos dvelksmo.

Kvapo natos: santalas, apelsinas, vanilė, rožė, jazminas, tonka pupelės. 

Kvapo garavimo trukmė: 45 dienos

Svoris: 20 g

Pakuotėje: 1 vnt.

Kvapas automobiliams „Santalas“ pakabinamas atlasine juostele, leidžiančia patogiai pakabinti kortelę bet kurioje vietoje.

Kiekis

Išparduota

Kvapas automobiliams „Santalas“ – juoda kvepianti kortelė – magiškas kvapo dvelksmas jūsų pasirinktoje erdvėje.

Kasdien mes patenkame į įvairiausių kvapų prisodrintas erdves. Net jeigu jie mums nepatinka, negalime nieko pakeisti, kai esame kažkur svetur. Tačiau savame automobilyje ar namuose mes galime mėgautis tik mums patinkančiais kvapais. Kaip patiems sukurti unikalią kvapų magiją? Čia puiki pagalba – kvapas automobiliams „Santalas“.

Šis kvapas automobiliams „Santalas“ tinka tiek automobiliui, tiek drabužinei ar kitai jūsų mėgstamai ir malonaus kvapo dvelksmo pasiilgusiai erdvei. Lietuvoje sukurta bei Italijoje pagaminta kompaktiška ir patraukli akiai juoda kvepianti kortelė skleidžia unikalų kvapą, nes pagrindinės jo natos: santalas, apelsinas, vanilė, rožė, jazminas, tonka pupelės. 

Ne mažiau nei 45 dienas mėgausitės malonių juodos kortelės skleidžiamu kvapu!

Jei dar kyla neaiškumų, ne bėda – detali kortelės instrukcija yra ant išorinės jos pakuotės. Naudokite šią mažą, išvaizdžią bei lengvai pritaikomą kortelę ir mėgaukitės maloniu kvapu jūsų mėgstamose erdvėse! 

: SYVKA003
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos